Haber Sosyal Medya WhatsApp Son Beta Sürümü Gruba Eklenme Sorununa Çözüm Getiriyor

WhatsApp Son Beta Sürümü Gruba Eklenme Sorununa Çözüm Getiriyor

-

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp gruba eklenme sorununa çözüm getiriyor. İşte WhatsApp son beta sürümü ile birlikte gelen yeni özellikler. 

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Dünya üzerinde 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılan WhatsApp son beta sürümü ile birlikte gizlilik özelliklerini arttırıyor. 

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android platformu üzerine yeni beta sürümünü dağıtmaya başladı. Google Play Beta üzerinden indirilebilecek yeni beta sürümü ile birlikte WhatsApp 2.19.289 sürümüne güncelleniyor. Yeni beta güncellemesi ile birlikte WhatsApp Android platformu üzerinde deneysel olarak çalışan bazı özellikler sunuyor. 

WhatsApp Son Beta Sürümü Gruba Eklenme Sorununa Çözüm Getiriyor
WhatsApp Son Beta Sürümü Gruba Eklenme Sorununa Çözüm Getiriyor

Android işletim sistemi için yayınlanan yeni beta sürümü ile birlikte WhatsApp gruba eklenme sorununa çözüm getiriliyor. Kullanıcılar tarafından yapılacak olan ayarlamalar ile birlikte kullanıcılar kendilerini kimlerin herhangi bir gruba ekleyebileceğini seçebilecek. Kişiler eğer ki gruba eklenmiyorsa grup yöneticileri kişiye gizli bir davetiye gönderebilecek. 

WhatsApp yeni beta sürümünde “Kara Liste” özelliğini sunmaya başladı. Yeni özellik ile birlikte WhatsApp grup gizlilik ayarlarına getirilecek olan yeni özellik ile birlikte kullanıcılar WhatsApp gruplarına kimler tarafından eklenebileceğini seçebilecek. İlk özellikten farklı olarak kişiler rehberlerinde bulunan hangi kişilerin onları bir gruba ekleyemeyeceğini belirtebilecek. 

Şimdilik beta olarak sunulan bu özelliklerin deneysel olduğu için ne zaman geleceği bilinmiyor. İlk olarak Android platformu üzerinde test etilen bu özelliklerin kısa süre içerisinde iOS platformuna da gelmesi bekleniyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen