Haber Oyun Apex Legends'a Rank Sistemi Geliyor

Apex Legends’a Rank Sistemi Geliyor

-

Geçtiğimiz aylarda hızla popülerleşen Battle Royale oyunu Apex Legends’a Rank sistemi geliyor. Artık karşılaşmalar daha rekabetçi olacak!

Battle Royale türüne hızlı bir başlangıç yapan ancak sonrasında istenilen başarıdan uzaklaşan Apex Legends oyunu uzun süren sessizliğin ardından tekrardan toparlanmak istiyor. Kısa bir süre önce başlayan 3. Sezon ile birlikte oyuna yeni pek çok şey getiren oyunda, yeni güncellemeyle birlikte gelecek olan yenilikler de belli olmaya başladı. 

4 Şubat 2019 tarihinde ücretsiz olarak PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için indirmeye sunulan oyun, oyuncuların sorunun çözmeye odaklanıyor. Oyunun geliştiricisi olan Respawn Entertainment, Apex Legends’ın son sürümünde yeni oyuncuların kendilerini geliştirebilecekleri antrenman modunu eklemişti. Oyuncuları yeni mod ile birlikte oyunda bulunan silahları deneyimleyip kendilerini oyunda geliştirebiliyordu. 

Apex Legends'a Rank Sistemi Geliyor

Oyuncuların sadece kendilerini deneyebileceği bu mod oyuncuları geliştirmek yerine oyuncuları gereğinden fazla zorluyordu. Oyunculardan gelen geri dönüşleri dinleyen geliştiriciler, antrenman modunun artık çok daha kolay olacağını açıkladı. 

Geliştici ekip yeni güncellemenin çok yakında geleceğini açıklarken yeni antrenman modunda oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte antrenmanlar yapabileceğini de açıkladı. Apex Legends oyununa gelecek olan yeni güncelleme sadece antrenman modunu kolaylaştırmayacak. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular rank sistemine dahil olacaklar ve oyunda geliştikçe oyuncuların seviyesinde oyuncular ile karşılaşılacak. 

Yeni eşleştirme sistemi ile birlikte Apex Legends oyununda uzmanlaşmak isteyen oyuncuların karşısına daha güçlü rakipler çıkacak ve karşılaşmalar artık daha heyecanlı olacak. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen