Ana Sayfa Künye

Künye

Gamze Uzunyayla

İmtiyaz Sahibi - Investor

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bölümünü bitirdikten sonra Yaşar Üniversitesi'nde Grafik Tasarımı Yüksek Lisansı yapmıştır. Mezuniyetinden sonra beyaz yaka olmayı reddettiği ve içindeki girişimciye yenik düştüğü için dijital pazarlama ve reklam sektöründe kendini ispat etmek gayesiyle yola çıkmıştır.

Serkan Durgun

Genel Yayın Yönetmeni

Bilkent Üniversitesi ACC mezunu. 1997 yılında Volfied adlı bir oyun sayesinde tanıştığı bilgisayar adlı meretin onu bir teknoloji kölesi yapacağından habersizdi ama nafile, olan olmuştu. Altı sene Denetim ve İnşaat sektörlerinde çalıştıktan sonra radikal bir kararla çok sevdiği teknoloji dünyasına girmeye karar verdi.

Çağatay Okutan

Editör

Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra Metropolitan Collage Of New York Üniversitesinde Kamu Yönetimi Yüksek Lisans yaptı. Hala ABD'de ikamet ediyor. ABD'de tanınmış Dergiler için çalışan Çağatay Freelance fotoğrafçılık da yapıyor. İçinde devre bulunduran her şeye ilgisi var ancak dijital fotoğrafçılık ve ses ekipmanları özel ilgi alanı.

İletişim

Adres 2. İnönü Mh. Musa Anter Sokak Vitalia Narlıdere No:43 D:1 Narlıdere/İzmir
Telefon 0552 375 3693
Email info@alttab.net

Hakkımızda

Alttab.Net alternatif teknoloji sayfanız. En güncel teknoloji ve oyun haberlerinin yanı sıra mobil cihaz, bilgisayar bileşenleri, kamera ve hi-fi ekipmanları incelemeri, sistem tavsiyelerini keyifle takip edebilirsiniz.

[td_block_1 modules_category=”image” modules_on_row=”eyJhbGwiOiI1MCUiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIxMDAlIn0=” modules_category1=”image” show_cat2=”none” show_com2=”none” show_author2=”none” columns=”eyJhbGwiOiI1MCUiLCJwaG9uZSI6IjEwMCUifQ==” columns_gap=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiI0MCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjgifQ==” image_width2=”eyJwb3J0cmFpdCI6IjM1In0=” modules_space1=”eyJhbGwiOiIwIiwicGhvbmUiOiIyMSJ9″ limit=”4″ ajax_pagination=”load_more”]
- Advertisement -