Haber Oyun New World'ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

-

Amazon’un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World’ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir video yayınlandı.

Uzunca bir süredir MMORPG hayranlarını tatmin edebilecek bir oyun çıkmamasını fırsat bilen Amazon, oldukça iddialı bir şekilde piyasadaki boşluğu doldurmak için kesenin ağzını açmış ve New World üzerinde çalışmaya başlamıştı. Normal şartlar altında geçtiğimiz Nisan ayında beta testleri yapılarak Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanan oyun, bir aksilik olmazsa Ağustos 25 tarihinde piyasaya sürülecek.

1600 yılların ortasında, Atlantik okyanusunda kurgusal bir koloni bölgesinde geçecek oyun, satın al ve oyna modeli ile geliyor olacak, dolayısıyla herhangi bir aylık üyelik ücreti ödemek zorunda olmayan oyuncular, diledikleri şekilde oyunda vakit geçirebilecekler.

Amazon New World 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

New World 50v50 PvP Savaş Modu Nedir?

Gelelim oyunun 50v50 PvP savaş moduna, IGN Summer Gaming yayını sırasında oyunun en can alıcı yanı olduğunu düşündüğümüz Savaş Modu’nu izleyicilerine gösterdiler. Peki bu 50V50 Savaş modu tam olarak nedir? New World’de bir dizi bölge bulunuyor ve bu bölgeler işgal edildiğinde, işgalci taraf bölgeyi yönetir ve bu süreçte hatırı sayılır gelir elde eder. Savaş Modu, Taraflardan biri belirli bir bölgedeki etkinliğini yeterince artırdığında tetikleniyor, bölgeyi elinde bulunduran taraf kalelerini savunmaya çalışırken, saldıran taraf da bu kaleleri fethetmeye çalışıyor. Savaş modunun nasıl oynandığını aşağıdaki videodan da görebilirsiniz.

Sınıf Ayrımı Yok

Spesifik olarak bir sınıf ayrımı bulunmayan New World’ün, taşıdığınız ekipmanlara göre değişen yetenekler üzerine kurulan oyun sisteminin; ilk bakışta biraz kaotik görünse de, doğal olarak tek düze karekterlere hükmetmeyi zorunlu kılan yığınla MMORPG oyunundan sonra, oldukça ilgi çekici göründüğünü söylemeden edemeyeceğiz.

Riot Games’in Rekabetçi Nişancı Oyunu Valorant Çıktı!

Amazon’un sektörde varlık göstermekteki ciddiyeti dikkate alındığında, önümüzdeki ay içerisinde Kapalı Beta sürecine girmesi planlanan New World’ün piyasaya sürülmesiyle birlikte MMORPG sektöründe köklü değişiklikler görebiliriz.

23 Temmuz’da PC platformunda başlayacak olan New World Kapalı Beta’sına buradan kaydolabilirsiniz.

.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen