Haber Konsol Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Sızmış Olabilir

Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Sızmış Olabilir

-

Sony’nin Play Playstation 4 platformu için sunduğu ücretli abonelik servisi Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları resmi açıklama öncesi sızmış olabilir. İşte PS Plus Mayıs 2020 ücretsiz olacağı iddia edilen oyunlar!

Sony’nin Playstation 4 nesli konsolları için kullanıcılara sunduğu ücretli abonelik servisinin bu ayki oyunları, resmi açıklamadan önce sızdırılmış görünüyor. Geçtiğimiz ay Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 oyunlarını abonelerine sunan Sony, iddialara göre kullanıcılara Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları olarak Dying Light ve Dark Souls Remastered‘ı sunuyor olacak.

Oldukça geniş bir kitleye sahip olan PS Plus servisine haliyle ilgi bir hayli yüksek. Dolayısıyla her ay sonu, serviste abonelere bir sonraki ay ücretsiz olarak sunulacak oyunlarla ilgili iç geçirmeler, spekülasyonlar ve sızıntılar alıp başını gidiyor. Ancak haberimizi dayandırdığımız ve Resetera‘da Adookah adlı bir kullanıcı tarafından gönderilen bu görselin bir hayli ikna edici göründüğünü düşünsek de bunun hala bir iddia olduğunu ve Adookah adlı kullanıcının kaynak soran diğer kullanıcılara “Bir arkadaş gönderdi canım yaa, bilmiyorum nereden geldiğini” şeklinde yanıt verdiğini de ekleyelim.

Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Sızmış Olabilir
Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Sızmış Olabilir

PS Plus oyun sızıntılarının bu dönemde adeta bir ata sporu haline geldiği göz önüne alındığında, bu sızıntıların gerçekten de doğru çıkma ihtimali olduğunu düşünüyoruz, ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi sızıntının kaynağının güvenilirliğine dair herhangi bir işaret olmadığından şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

Tartışmalı Yayıncı Alinity Twitch’ten Banlandı!

Eğer bu sızıntı gerçek çıkarsa, PS Plus aboneleri gerçekten çok iyi bir ikiliye ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Son birkaç aydır PS Plus kapsamında Sony’nin sunduğu oyunlar referans alındığında birçok oyuncuyu inandıracak ve tatmin edebilecek bir seçim gibi duruyor. Gerçek çıkmasa dahi…

Birçok oyuncunun soluksuz oynayacağını tahmin ettiğimiz bu ikiliye ait sızıntı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sızıntıya katılmıyorsanız siz Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunu olarak hangi yapımları görmek isterdiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen