Haber Pentagon Son Derece Gizli UFO Görüntülerini Resmen Yayınladı

Pentagon Son Derece Gizli UFO Görüntülerini Resmen Yayınladı

-

ABD Savunma Bakanlığı dün ABD Donanma pilotlarının Tanımlanamayan Uçan Nesneler olarak da bilinen UFO’lar ile etkileşimlerini gösteren 3 adet videoyu resmi olarak yayımladı

CBS News’un haberine göre; ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü Sue Gough, videolardan birinin 2004’teki bir olayı gösterdiğini, diğer ikisinin ise Ocak 2015’te kaydedildiğini belirtiyor. Pentagon’un doğruladığı videolar 2007 ve 2017 yıllarında bir takım yollarla sızdırılmış olsa da, Bakanlık ilgili videolarla ilgili herhangi bir doğrulama yapmamıştı.

Bu durum dün itibariyle değişti, Amerikan Savunma Bakanlığı Donanma Pilotlarının Açıklanamayan Hava Fenomeni olarak nitelendirilen bu olaylara ait videoları halka açtı ve doğruluğunu kabul etti.

Pentagon Son Derece Gizli UFO Görüntülerini Resmen Yayınladı

Bakanlık Sözcüsü Gough ayrıca, Bakanlığın ilgili videoları kapsamlı bir şekilde incelediğini ve videolarda Pentagon’un, hassas sistemlerin ya da görevlerin gizliliğini hiçbir şekilde etkilemediği kanısına varılmasıyla birlikte Açıklanamayan Hava Fenomeni ile ilgili internette dolaşan ve halkın kafasını karıştırmaya yönelik şekilde yayılmasını önlemek amacıyla Pentagon’un videoları yayımlama kararı verdiğini de belirtti.

Pentagon Son Derece Gizli UFO Görüntülerini Resmen Yayınladı

Daha Fazla UFO Materyali Var!

Amerikan Savunma Bakanlığı’nın videoları halka sunmasının ardından Eski Nevada Senatörü Harry Reid twitter üzerinden bir açıkalamada bulunarak; “Bakanlığın görüntüleri yayımlamasına memnun oldum. Ancak bu buzdağının sadece görünen kısmı, Bakanlığın elinde bundan çok daha fazla materyal var! Birleşik Devletler konuya ve oluşabilecek ulusal güvenlik risklerine ciddi bir şekilde ve bilimsel açıdan bakması gerekiyor. Amerikan halkı bilgilendirilmeyi hakediyor” dedi.

Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Sızmış Olabilir

Yayımlanan UFO videoları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce ABD hükümeti gündem değiştirmek amaçlı mı böyle bir karar verdi ve videoları yayımladı yoksa kapıda olası başka bir tehdit mi var? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Bol bol felaket senaryosu üretmeyi ihmal etmeyin! Son video aşağıda iyi seyirler!

Pentagon Son Derece Gizli UFO Görüntülerini Resmen Yayınladı
Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen