Haber Oyun Half-Life Alyx’e Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

Half-Life Alyx’e Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

-

Valve 2020 Mart ayında oyun severlerle buluşturmayı hedeflediği Half-Life VR oyunu Half-Life Alyx ile 12 yıllık hasreti gidermeyi planlıyor. Oyuna ait ilk görüntülerin ortaya çıkması, Valve’ın başarısını, daha şimdiden gözler önüne sermiş durumda.

Efsanevi birinci şahıs nişancı oyunları dendiğinde, birçok oyun severin aklında canlanacağını düşündüğümüz oyun serilerinin başında gelen Half-Life’ın yeni sanal gerçeklik oyunu Half-Life Alyx, henüz çıkmamış olmasına rağmen birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de gündem konusu olmuş durumda. Oyuna ait görüntülerin internete düşmesi sonucunda, milyonlarca oyun sever, oyunun çıkış tarihini iple çekmeye başladı.

Half-Life: Alyx’e Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!
Half-Life Alyx’e Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzde dahi birçok oyuncunun hala oynamaya devam ettiği Half-Life serisi, yeni VR oyunu ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Geçtiğimiz aylarda oyuna dair parçalar halinde oynanış videosunu internete düşmüştü. Bu videolar bize fikir sunsa da, oyuna dair net bilgileri içermiyordu. Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri, Half-Life Alyx’e dair çok daha kapsamlı bilgiler edinmemizi sağlıyor.

Valve News Network isimli Youtube kanalında paylaşılan videodan da anlaşılacağı üzere, Valve’nin oyun grafikleri konusunda epey çalıştığını görebilmek mümkün. VR oyunları arasında zirveye oynaması beklenen Half-Life: Alyx’in Sanal Gerçeklik gözlüğü satışlarına da hareketlilik katacağına kesin gözüyle bakılıyor. Zira yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni bir Half-Life oyunu için 12 yıldır bekleyen ve sayısı milyonları bulan bir kitle mevcut.

Şimdilik sadece Steam üzerinde satılacağı belirtilen Half-Life Alyx VR oyunu, platform üzerinden 82,80 TL’lik fiyat etiketiyle ön-siparişe açılmış durumda.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen