Haber Oyun PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

-

Sony’nin Play Playstation 4 platformu için sunduğu ücretli abonelik servisi Playstation Plus Ocak 2020 ücretsiz oyunları belli oldu. İşte PS Plus 2020 ücretsiz oyunları

Sony’nin normalde Aralık ayı sonunda belli olması gereken ancak Ocak ayının ilk haftasına sarkan Playstation Plus Ocak 2020 ücretsiz oyun duyurusu belirlenen zaman diliminden önce yanlışlıkla yayına alınan bir video ile kullanıcılara duyurulmuş oldu.

Yanlışlıkla yayınlanan video sayesinde ortaya çıkan ve PS Plus abonelerinin Ocak ayında sahip olacakları oyunlara gelin yakından bakalım. PS plus üyelerine sunulan ilk oyun Uncharted: The Nathan Drake Collection olurken ikinci oyun ise Goat Simulator oldu.

PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
PlayStation Plus Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Uncharted: The Nathan Drake Collection içerisinde Uncharted: Drake’s Fortune™, Uncharted 2: Among Thieves™, ve Uncharted 3: Drake’s Deception™ oyunlarını barındırıyor. Dolayısıyla PS Plus aboneleri tüm Uncharted serisini tekli oyuncu modunda deneyimleme şansını elde edecekler.

Playstation Store Flaş Yeni Yıl İndirimleri Başladı

Goat Simulator’e baktığımızda ise Kasım ayında Outlast 2 yerine, Türk kullanıcılara ikame olarak sunulan oyunun yerine başka bir oyun verilme ihtimali olduğunu da belirtelim.

Söz konusu video’nun yayınlışlıkla erken yayınlandığının farkedilmesini takiben hızlı bir şekilde yayından kaldırıldığını belirtelim. Ancak daha sonrasında tekrardan yayına alınmasını takiben kullanılabilir olma ihtimaline karşı siz okuyucukarımızla paylaşıyoruz. Playstation kullanıcıları hem PS Plus abonelikleri hem de ücretsiz oyunlara sahip olabilecekleri PS Plus abonelikleri ile ilgili daha fazla bilgiye PS Store üzerinden erişebilirler.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen