Haber Oyun Diablo 4 Blizzcon 2019'da Duyuruldu

Diablo 4 Blizzcon 2019’da Duyuruldu

-

Blizzard Entertainment, hayranlarının yıllarca beklediği Diablo 4’ü, BlizzCon 2019 etkinliğinde duyurdu. Diablo 4 hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

Blizzard’ın Blizzcon 2019 kapsamında 9 dakikalık bir sinematik fragmana ek olarak 3 dakikalık oynanış videosu ile tanıttığı Diablo 4, güncellenmiş bir oyun motoruna sahip olmasına rağmen fanların da beklediği gibi Diablo motiflerini oldukça iyi muhafaza etmiş görünüyor.

Diablo 4, sanat tarzı açısından köklerine geri dönüyor. Geliştiriciler Diablo 3’te oldukça eleştirilen çizgi filmi vari tarzı terk ederek, daha gotik bir atmosfer yaratmayı tercih etmişler. Atmosferdeki bu değişiklikle birlikte oyun aynı zamanda daha korkunç bir hale geldiğini de ekleyelim.

Diablo 4 Oynanış

Blizzard Entertainment oyunu: “Diablo serisinin köklerine sadık kalan Diablo IV; iç savaş, korkunç ve çeşitli canavarlar, efsanevi yağma için epik bir av, sonsuz oynanabilirlik ve ilerleyiş sunacak. Oyuncular eşsiz ekolojilere dayanan ve tehlikeli yeni düşmanların yaşadığı bir bölgeye yayılmış ömürlük bir macera bulacaklar ” şeklinde yorumluyor.

Blizzard ayrıca Diablo IV, seriyi karanlık ve yeni derinliklere iten modern teknoloji kullanılarak geliştiriliyor. Bu teknoloji, çok daha yüksek kalite ve daha ilgi çekici bir deneyim sunmak için oyuncuların göreceği, duyacağı ve hissedeceği her şeyin merkezinde yer alacağını da ekliyor.

Etkinlikte ayrıca Diablo 4’te yer alacak Druid, Barbar ve Büyücü olmak üzere 3 sınıf tanıtıldı. Blizzard’ın bu sınıfları nasıl tanımladığına gelin birlikte bakalım.

Diablo 4 Blizzcon 2019'da Duyuruldu

Druid

Druid toprak, rüzgar ve fırtınaya hükmederek doğanın hiddetini ortaya çıkaran, vahşi yaratıklarla yan yana savaşmak için bir kurt veya ayı arasında akıcı bir şekilde dönüşen vahşi bir şekil değiştiricidir.

Barbar

Barbar eşsiz bir güce sahip, savaşta bir silah cephanesini ustalıkla kullanabilen, her durum için bir silaha sahip olan ve korkutucu savaş çığlıklarıyla yaklaşmakta olan düşmana korku salan bir savaşçıdır.

Büyücü

Büyücü düşmanlarına yıldırım topları fırlatan, onları buzdan kazıklara geren ya da gökyüzünden tepelerine alev alev yanan meteorlar yağdıran kısacası elementleri galibiyeti garantilemek için ne gerekiyorsa o şekle sokan bir sınıf.

Tanıtılan bu üç sınıfın etkinlik alanındaki demo alanlarında deneyimlenebileceğini de ekleyelim.

Blizzard Blizzcon 2019’da Overwatch 2’yi Tanıtacak!

Diablo 4 Çıkış Tarihi

Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmekte olan Diablo 4’ün kesinleşmiş bir çıkış tarihi veya tarih aralığı bulunmuyor.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen