Haber Oyun Blizzard Blizzcon 2019'da Overwatch 2'yi Tanıtacak!

Blizzard Blizzcon 2019’da Overwatch 2’yi Tanıtacak!

-

Activision Blizzard’ın her sene büyük ilgi gören organizasyonu Blizzcon 2019 önümüzdeki hafta başlıyor. Fanların merakla beklediği oyunlarla ilgili haberler de sızmaya başladı.

Son günlerde oyun severler tarafından yerden yere vurulan Blizzard’ın her sene düzenlediği ve normal şartlar altında hatırı sayılır bir kitle tarafından hem online hem de fiziksel katılımı ile gerçekleşen Blizzcon, firmanın takındığı politik ve ekonomik tavırlar bir kenara bırakıldığında oyun severler için adeta bir ziyafet kıvamında bir organizasyon olacak gibi görünüyor.

Blizzard’ın Blizzcon 2019 kapsamında Overwatch 2, Diablo 4, Yeni World of Warcraft Genişleme Paketi ve Diablo 2 Remaster versiyonu duyurulması beklenen oyunlar arasında yer alıyorlar.

Blizzard Blizzcon 2019'da Overwatch 2'yi Tanıtacak!

Overwatch 2

Espn’in güvenilir bir kaynağa dayandırdığı haberine göre Blizzard Overwatch 2’de alışıla gelmiş PvP moduna ek olarak bir de PvE oyun modunu ekleyecek. Overwatch 2’ye en az bir yeni kahraman, birkaç yeni kahraman yeteneği ve Rio de Janeiro’da geçmesi planlanan 4 kişilik PvE hikaye görevi eklenmesi bekleniyor.

Overwatch Nintendo Switch’e Geliyor

Ek olarak oyuna Push olarak adlandırılan yeni bir oyun modu da gelecek ve bu mod Toronto şehrinden esinlenerek yapılan bir harita’da geçiyor olacak. Blizzcon 2019 katılımcıları hem PvE hem de Toronto’da geçen Push modunu deneyimleyebilecekler.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen