Haber Konsol Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

-

Sony’nin Playstation 4 platformu için sunduğu ücretli abonelik servisi Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları resmen açıklandı. İşte PS Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları!

Sony’nin Playstation 4 nesli konsolları için kullanıcılara sunduğu ücretli abonelik servisinin bu ayki oyunları, resmi olarak açıklandı. Geçtiğimiz ay Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 oyunlarını abonelerine sunan Sony, abonelerine Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları olarak Cities: Skylines ve Farming Simulator 19‘u sunuyor olacak.

Playstation Plus Mayıs 2020 sızıntıları ters köşe oldu

Oldukça geniş bir kitleye sahip olan PS Plus servisine haliyle ilgi bir hayli yüksek. Dolayısıyla her ay sonu, serviste abonelere bir sonraki ay ücretsiz olarak sunulacak oyunlarla ilgili iç geçirmeler, spekülasyonlar ve sızıntılar alıp başını gidiyor. Ancak bu sızıntılar her zaman doğru çıkmıyor. Önceki gün haberini yaptığımız PS Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyunları sızmış olabilir haberini dayandırdığımız sızıntı, bu ay Dying Light ve Darksouls Remastered oyunlarının abonelerle buluşacağını iddia ediyordu. Ancak kaynağı konusunda büyük bir şüphe uyandırdığını o zaman da belirtmiş olsak da paylaşılan görsel bir hayli inandırıcı görünüyordu.

Playstation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sızıntıda iddia edilen oyunlar doğru çıkmamış olsa bile, PS Plus aboneleri oldukça iyi bir ikiliye ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Sony son birkaç aydır aksiyon odaklı yapımları abonelerine sunuyordu. Ancak bu ayki simülasyon oyunları dışarı çıkma yasaklarında yapacak aktivite arayan oyunculara keyifli vakitler geçirmeye yetecek cinsten.

Tartışmalı Yayıncı Alinity Twitch’ten Banlandı!

Playstation Plus Mayıs 2020 ücretsiz oyun rotasyonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Eğer bu yapımlar size hitap etmediyse siz PS Plus‘ta hangi yapımları görmek isterdiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen