Haber Mobil Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra...

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

-

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji devi Samsung Note serisi için 3. bir model daha planlıyor gibi görünüyor. Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelinin de Bluetooth SIG listesinde yer aldığı ortaya çıktı.

Samsung Amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy Note’u her Ağustos’ta yeniliyor dolayısıyla, 2019’da Note tutkunlarıyla buluşan Galaxy Note10 serisinin halefiyle tanışmamıza sadece iki ay kalmış durumda. Galaxy S20 serisinde 3 ayrı cihazla tüketicilerin karşısına çıkan Samsung’un Note serisinde de aynı yolu izleyeceği yönünde bir beklenti oluşmasına rağmen, geçtiğimiz günlerde Display Supply Chain Consultants CEO’su Ross Young, yeni Galaxy Note serisinde yalnızca Note20 ve Note20+ modellerinin bulunacağını iddia etmişti.

Ancak Galaxy Note20 serisi akıllı telefonlar hakkında Ross Young’ın iddiasının tam aksini gösteren bir detay ortaya çıkmış bulunuyor. Bluetooth SIG platformunda Galaxy Note20 Ultra’ya ait bir sertifikasının tespit edilmesiyle birlikte, teknoloji devinin Galaxy Note20 Ultra’nın üzerinde çalışmakta olduğu kesinleşmiş görünüyor.

Bluetooth SIG sertifikaları genellikle cihazların perakende adlarını barındırmaz, ancak resimde de görebileceğiniz gibi, Galaxy Note20 Ultra’nın Bluetooth SIG sertifikası, adından açıkça bahsederek cihazın var olduğunu onaylıyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Bluetooth SIG ‘de Görüntülendi! Görsel: Wccftech

Sertifikaya göre, Samsung Galaxy Note20 Ultra, daha önce Galaxy Note20 + ile ilişkilendirilen SM-N986U model numarasına sahip. Ek olarak sertifika Note 20 Ultra’nın Bluetooth’un Ocak 2019’da kullanıma sunulan ve akıllı cihaz, anahtar vb. şeyleri kolayca bulmanıza yardımcı olan santimetreye kadar doğrulukla yön bildirme teknolojisine sahip en yeni Bluetooth versiyonu 5.1’den ziyade Bluetooth 5.0 kullandığı da görünüyor. Birçok rakibinde sunulmasına rağmen Samsung’un en tepe modelinde Bluetooth 5.1 sunmaması ise hayal kırıklığı yarattığını da belirtelim.

İddia:Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi Ekran Altı Kamera ile Gelecek

Galaxy Note 20 Ultra ile ilgili Bluetooth SIG sertifikasının bizlere sunduğu bilgiler bu kadarla sınırlı olsa da yukarıda da belirttiğimiz gibi yaklaşık 2 ay sonra tüketicilerin beğenisine sunulacak olan yeni Note serisi ile ilgili sızıntılar çıkış tarihi yaklaştıkça artacağını belirtelim. Bizler de bu bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen