Haber Mobil realme Türkiye Pazarına Giriyor!

realme Türkiye Pazarına Giriyor!

-

Geçtiğimiz ay Oppo Türkiye’nin yapmış olduğu basın toplantısında yapılan açıklama ile, realme ve Oneplus markalarının artık Türkiye’de de satışa çıkarılacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz gün firma yetkileri Türkiye pazarına giriş yapacağını resmi bir şekilde açıkladı.

Şirketin yapmış olduğu bu açıklama, birçok akıllı telefon tutkununu sevindirdi. Fiyat performans anlamında oldukça yüksek bir değer sunan realme, yüksek vergilendirmeler neticesinde fiyatların yüksek kaldığı Türkiye pazarında, birçok tüketicinin cüzdanına nefes aldıracak seviyede cazip fiyatlarıyla öne çıkabilecek.

realme Türkiye Pazarına Giriyor!

2020 Ocak ayı içerisinde elektronik mağazalarındaki raflarda yerini alacak olan realme, seçili modelleri ile Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Şirketin Türkiye’ye açılmasıyla birlikte, bir kampanya düzenleyeceği ve uygun fiyatlar üzerinden satışa başlayacağı tahmin ediliyor.

Hali hazırda 6 adet akıllı telefon modeline sahip olan realme, şimdilik sadece 3 farklı model cihazla Türk kullanıcısının karşısına çıkıyor olacak. Elbette Türk tüketicisinin markaya olan ilgisine bağlı olarak, hem akıllı telefon model sayısı hem de aksesuar ve akıllı cihazlarının mevcudiyeti artabilecek. Birçok ülkede faaliyet gösteren realme’nin, bütçe dostu cihazlarıyla nam salmış bir firma olması, ülkemizde şimdiden epey merak konusu olmuş durumda.

Samsung Akıllı Telefonlarında Reklam Göstermeye Hazırlanıyor

Faaliyet gösterdiği birçok ülkede fiyat performans bakımından kullanıcılar tarafından oldukça iyi karşılanan firma, Türkiye’de de aynı şekilde, f/p oranı yüksek cihaz üreten diğer firmaların yanına konumlandırmayı amaçlıyor. Türkiye’ye oldukça hızlı giriş yapan Oppo’nun, altında bütçe dostu cihazlar sattığı markası ile Türkiye pazarında istediği başarıyı yakalayabilecek mi ilerleyen dönemde birlikte göreceğiz.

Siz realme hakkında ne düşünüyorsunuz? Oppo’nun Türk pazarındaki bütçe dostu cihaz segmentine hükmetme ihtimali var mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen