Haber Sosyal Medya Whatsapp Koyu Tema Özelliği Bazı Kullanıcılara Sunuldu!

Whatsapp Koyu Tema Özelliği Bazı Kullanıcılara Sunuldu!

-

Milyonlarca akıllı telefon kullanıcısın merakla beklemiş olduğu Whatsapp koyu tema özelliği, Whatsapp Beta sürümüyle Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. iOS kullanıcılarının bir süre daha beklemesi gerekecek.

Facebook çatısı altında faaliyet gösteren anlık mesajlaşma platformu Whatsapp koyu teması nihayet kullanıcılarla buluşmaya başlamış durumda. Android kullanıcılarının şuanda gerekli ayarlamaları yaparak koyu temaya ulaşabilmesi mümkün duruma gelirken, IOS kullanıcılarının beklemesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Şu anda sadece Android tabanlı cihazlarda etkin olan koyu tema özelliği, uygulamanın 2.20.13 numaralı beta sürümünde sunulmuş durumda. Whatsapp Beta sürümünde karanlık mod’u aktif hale getiren koyu tema özelliğini, uygulama içinden Ayarlar > Sohbetler > Tema menüsü adımlarını takip ettikten sonra, Koyu tema modunu seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz..

Whatsapp Koyu Tema Özelliği Yayında!

Whatsapp Koyu Tema Özelliği Yayında!
Whatsapp Koyu Tema Özelliği Yayında!

Whatsapp kullanıcılarının meraklı bekleyişini sürdürmekte olduğu koyu tema özelliğinin, uygulamanın beta sürümünde kullanıma açılmasıyla birlikte varsa mevcut sorunların tespit edilip giderilmesini takiben, çok kısa bir süre içerisinde genel kullanıcıların beğenisine sunulacağını tahmin ediyoruz.

WhatsApp Milyonlarca Telefona Desteğini Kesecek!

Gelecek olan güncelleme ile birlikte Whatsapp kullanıcıları üç tercih hakkına sahip olacaklar. Bu seçenekler; Açık, Koyu ve Pil Tasarrufu Modu olarak uygulama içerisinde yer alacak. Yeni güncellemenin 1 haftalık bir zaman dilimi içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Eğer Whatsapp’ın beta sürümünü kullanmadan koyu temayı kullanmak istiyorsanız, güncelleme yayına girene kadar beklemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen