Haber Oyun Popüler Battle Royale Oyunu Fortnite Neden Çalışmıyor?

Popüler Battle Royale Oyunu Fortnite Neden Çalışmıyor?

-

Battle Royale denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Fortnite neden çalışmıyor ? Fortnite Battle Royale oyununa ne oldu?

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden birisi olan Fortnite Battle Royale oyunu bugün Türkiye Saati İle 21:00’da “Sonumuz” adında etkinlik gerçekleştirdi. Fortnite Battle Royale oyuncuları gerçekleştirilen etkinliğin ardından kara delik tarafından çekildi. Fortnite Battle Royale oyununa ne oldu? 

Fortnite Neden Çalışmıyor?

Sezon 10 ile birlikte Fortnite oyununun sonuna mı geldik ? Milyonlarca kişi tarafından oynanan Fortnite oyunu gerçekleştirilen “Sonumuz” etkinliği ile birlikte çöktü. Gerçekleştirilen etkinliğin ardından oyun ile ilgili tüm veriler silindi. 

Oyunun yapımcısı olan Epic Games Fortnite’ın bu durumu ile ilgili bir açıklama yapmamış olsa da Fortnite oyununun sosyal medya hesapları karanlığa büründü. Fortnite oyunun resmi Twitter hesabından atılan tüm tweetler silindi. Peki Fortnite oyununda ne olacak ? 

Popüler Battle Royale Oyunu Fortnite Neden Çalışmıyor?
Popüler Battle Royale Oyunu Fortnite Neden Çalışmıyor?

Fortnite 2 İddiaları

Fortnite oyunu hakkında ortaya atılan iddialara göre Fortnite Sezon X ile birlikte Fortnite oyununun sonuna geldik. Fortnite oyunu artık 2. Bölümden devam edecek. Fortnite’ın yeni bölümüyle birlikte oyuncular adaya yeni bir harita ile birlikte gelecek. 

Fortnite 2. Bölüm ile birlikte daha önceden ücretli olarak satılan “Dünyayı Kurtar” modunun ise ücretsiz olacağı düşünülüyor. Veri madencilerinin incelemelerine göre Fortnite 2 oyununda oyunları yeni eşyalar, yeni yerler ve yeni modlar bekliyor olacak. Fortnite oyunun şimdilik ne zaman aktif edileceği açıklanmasa da oyunun kısa süre içerisinde tekrardan aktif olması bekleniyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen