Haber Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu TikTok Hesabı Açtı!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu TikTok Hesabı Açtı!

-

2019 yılında en çok ilgi gören uygulamalardan bir olan TikTok, her geçen günde bünyesine binlerce kişiyi dahil etmeye devam ediyor. Genellikle genç kitlenin hedefinde olan bu uygulamaya olan ilgi büyürken, siyasilerin de dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Türkiye’nin eski Başbakan’larından Ahmet Davutoğlu, aynı zamanda Gelecek Partisi’nin kurucusu olan bir isim. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Davutoğlu, “Gençlik nerede dedim, TikTok’ta dediler. Biz de geldik, gençlik nerede biz oradayız.” İfadelerini kullanmıştı. Bu cümleden de anlayabileceğimiz üzere, TikTok günümüzün en önemli sosyal medya uygulamalarından birisi haline gelmiş durumda.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu TikTok Hesabı Açtı!
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu TikTok Hesabı Açtı!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu TikTok Hesabı Açtı!

Google Playstore’da 100 milyonun üzerinde indirmeye sahip olan TikTok, elbette ki en önemli mecralardan birisi olmuş durumda. Ormanlık bir alan içerisinde gayet samimi bir video oluşturan Davutoğlu, çektiği video ile artık gençlere TikTok hesabı üzerinden de ulaşacağının sinyallerini verdi.

Yandex TikTok Rakibi Yandex Sloy Üzerinde Çalışıyor

TikTok Nasıl Kullanılır?

TikTok kullanmak için herhangi bir şart bulunmuyor. Android veya IOS akıllı telefonunuz üzerinden uygulama mağazası bölümüne giderek, arama kısmına “TikTok” yazdığınızda, uygulama direkt olarak en üstte karşınıza çıkacaktır. Bu kısımdan uygulamayı cep telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.

Sonrasında ise uygulama sizlerden bir profil oluşturmanızı istiyor. Dilerseniz gerçek bilgileriniz ile, dilerseniz de fake (sahte) bilgiler ile TikTok’a kayıt olabilir, uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca unutmamalısınız ki, günümüz gençleri TikTok uygulaması üzerinden kazanç elde edebiliyor. Bunu nasıl başarıyor diye soracak olursanız; başarının çektikleri videolar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Fenomen hesapları takip ederek, onların neler yaptığını, nasıl videolar çektiğini izlerseniz, kafanızda bir fikir oluşturabilir ve sizde kendi videolarınızı bu kişilerden feyiz alarak oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen