Haber Oyun Witcher 3 Steam'de 100.000 Oyuncu Barajını Aştı

Witcher 3 Steam’de 100.000 Oyuncu Barajını Aştı

-

Witcher dizisinin Netflix’te yayınlanmasının ardından oldukça iyi bir ivmelenme yakalayan Witcher 3: The Wild Hunt, Steam’de 100.000 online oyuncu sayısını geçmeyi başardı!

Witcher 3: The Wild Hunt oyuncu rekorunu kırmaya doymuyor. Oyun 1 Ocak’ta Steam üzerinde aynı anda 101.930 oyuncu tarafından oynandı. The Witcher 3′ 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana yakaladığı en yüksek oyuncu sayısı oldu.

Witcher 3 Steam'de 100.000 Oyuncu Barajını Aştı

Birçok otorite tarafından, şimdiye kadar piyasaya sürülmüş en iyi açık dünya rol yapma oyunlarından biri olarak gösterilen Witcher 3: The Wild Hunt, Riviyalı Geralt’ın hikayesini mümkün olan en iyi şekilde oyun severlere aktarıyor.

The Wild Hunt’ta, anlamlı seçimler ve etkili sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantezi evreninde geçen, hikayeye dayalı açık dünya bir RPG oyunudur. Witcher 3’te, profesyonel canavar avcısı Riviyalı Geralt olarak oynuyorsunuz. Ticaret şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek unutulmuş mağaralar ile zengin geniş bir açık dünyada kehanet edilen çocuğu bulmakla görevlisiniz.

Çocukluktan itibaren eğitilmiş ve insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için mutasyona uğramış olan büyücüler, içinde yaşadıkları dünyayı istila eden canavarlara karşıdır. Bir dizi geliştirilebilen silah, mutasyona uğrayan iksir ve savaş büyüsü ile donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları acımasızca yok edebileceğiniz oyunda çok çeşitli canavarları avlayın.

Pes 2020 Lite Steam, PS ve Xbox One’da Ücretsiz

PC, Xbox ve PS4 platformlarından edinilebilen Witcher3: The Wild Hunt’ın Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC’lerini içeren Game of The Year versiyonunun Steam üzerinden %70 indirimle sadece 22.49TL’ye buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen