Haber Tesla Model S, Son 10 Yılın En İyi Aracı...

Tesla Model S, Son 10 Yılın En İyi Aracı Seçildi!

-

Tesla Motors’un gelişimindeki en büyük pay sahibi modeli Tesla Model S, yeni bir ödüle layık görüldü. Dünyada birçok yeniliğin ilk olarak Tesla Model S aracında görülmesi, elbette ki aracın güzelliğini ön plana çıkaran detaylar arasındaydı.

Tesla Motors, araçlarının güvenliği, sağlamlığı ve aynı zamanda konforuyla daima ön plana çıkan bir firma olmayı başarmıştı. Milyonların güvenini kazanan firmanın araçları, birçok alanda ödül kazanmayı başarmıştı. Şirketin Tesla Model S aracı yeni bir ödül alarak, şirketin daha da ilerlemesine sebep olabilecek bir ödül daha almayı başardı.

Tesla Model S, Son 10 Yılın En İyi Aracı Seçildi!

Tesla Aracının Sağlamlığı Bu Kazayla Onaylandı!

Tesla Model S, Son 10 Yılın En İyi Aracı Seçildi!

Sürdürülebilir ulaşımı destekleyen bir medya tarafından “Son 10 yılın en iyi aracı!” unvanına layık görülen Tesla Model S, diğer Tesla model araçlara nazaran daha iyi bir konumda olduğu gözüküyor. Türkiye’de görmeye pek alışık olmadığımız Tesla marka otomobiller, yurtdışında oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor. İnsanların yavaş yavaş elektrikli otomobillere yönelmesi, ister istemez sektörün en yenilikçi ve en güvenilir araçlarını üreten Tesla marka otomobillere olan ilgiyi de artırımış vaziyette.

2019’un son günlerinde TOGG bünyesinde geliştirilen yerli otomobilin de tanıtılması ile birlikte özellikle ülkemizde elektrikli otomobillere daha bir sıcak bakılmaya başlanmış, TOBB tarafından yapılan açıklamalara göre 100.000 adetin üzerinde ön talep olduğu bilgisi kamuoyuyla paylaşılmıştı. 2020 ve sonrası dönem gerçekten de fosil yakıtlı araçlardan elektrikli araçlara geçişte kırılmanın başlayacağı bir yıl olacak gibi görünüyor.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen