Haber Volkswagen'in Elektrikli Otomobili Tanıtılacak!

Volkswagen’in Elektrikli Otomobili Tanıtılacak!

-

Yerli otomobilimizin de tanıtımıyla birlikte, elektrikli otomobiller konusunda büyük bir hareketlilik başlamış durumda. Dünyanın önde gelen markalarından birisi olan Volkswagen, 2020 yılında çıkaracağı elektrikli otomobilinin tanıtımını yapmaya hazırlanıyor.

2020 yılı içerisinde en az bir adet aracı müşterisinin kullanımına sunacağını garanti eden Volkswagen, ID. Crozz isimli otomobilinin tanıtımını yapmak için gün sayıyor. Daha önce birçok kez test sürüşü yapılan, eksikleri kontrol edilen araç neredeyse hazır durumda. Ufak tefek sorunların da giderilmesiyle birlikte, araç tamamen hazır hale gelmiş olacak ve tanıtımı yapılacak. 2020 yılı elektrikli arabaların yılı olacağı için, bu yıla iddialı bir şekilde girmek isteyen Volkswagen, hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Volkswagen'in Elektrikli Otomobili Tanıtılacak!

Volkswagen’in Elektrikli Otomobili Tanıtılacak!

Geçtiğimiz günlerde ID.3 model aracının tanıtımını yapan Volkswagen, şimdi de bu hazırlığını ID. Crozz isimli aracında yapmayı planlıyor. Her şey istenildiği gibi gitmesi durumunda, 2020 Ocak ayında aracın tanıtımı yapılacak ve diğer detaylara geçilecek. Ancak daha şimdiden aracın birçok detayının tamamlandığı gelen ilk bilgiler arasında.

Yerli Otomobilin Logosu Ne Anlama Geliyor?

Otomobilin İsmi ID. Crozz Değil, ID.4 Adıyla Piyasaya Sürüleceği Tahmin Ediliyor!

Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da, gündem yaratan konulardan birisi de, aracın ismi olmuş durumda. Tanıtım öncesi yapılan açıklamalarda ID. Crozz ismi verilen araç, piyasaya sürülürken ID.4 ismiyle satış yapılacağı tahmin ediliyor. Bu durum henüz bir netlik kazanmamış olsa da, Volkwagen yetkilileri ID.4 isimle çıkış yapacağının sinyallerini vermişti.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen