Haber Doğan Kabak, Yerli Otomobil Videosu Yayında!

Doğan Kabak, Yerli Otomobil Videosu Yayında!

-

Otomobil dünyası denilince ilk akla gelen isimlerden birisi olan Doğan Kabak, tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapılan yerli otomobilimizi inceledi. TOGG CEO’su ile birlikte aracın tüm detaylarının incelendiği başarılı bir video oluşturan Doğan Kabak, bu videosuyla birlikte yeni bir gündem yaratmış durumda.

Milli aracımız ilk tanıtıldığında araca duyulan ilgi ve alakayı gözlerden okumak mümkündü. Ancak vatandaşlar yerli otomobilin içini veya teknik özelliklerini daha da yakından görmeyi talep ediyordu. Doğan Kabak isimli Youtuber gelen bu talepleri karşılıksız bırakmayarak, TOGG CEO’su ile birlikte aracın tüm detaylarının en ince maddesine kadar inceledi ve yetkililer huzurunda bu teknik bilgileri videosunda paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan bu video, şuan Youtube Türkiye’nin Trend listesinde bulunuyor.

Doğan Kabak, Yerli Otomobil Videosu Yayında!

TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş’dan Açıklamalar:

Yerli otomobil videosunun henüz girişinde aracın lansman hakkındaki düşünceleriyle sözlerine başlayan Doğan Kabak, daha sonrasında yine lansman hakkında yorum için sözü TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş’a bıraktı. Karakaş, “Uzun bir özlemi gidermek için yola çıktık. Dolayısıyla baştan savma bir çalışma olmamalı, Türkiye’ye layık ve iyilerin iyisi bir sonuç olması gerektiğini düşündük.” Sözleriyle cümlesine giriş yapan Karakaş, hedef kitlenin önemine vurgu yaptı.

Yerli Otomobiller, Polis Aracı Oluyor!

Milli aracımızın iç tasarımının detaylıca incelendiği bu videoda, SUV modeli incelendiği gibi Sedan kasası da incelendi. Aracın iç bölgesinin ağırlıklı olarak dokunmatiklerden oluşması öncelikli olarak önyargı yaratmış olsa da, şoför ve yolculara büyük bir kolaylık sağladığı videoda açıkça belli oluyor. Harika tasarıma sahip koltuklar, yine aynı güzellikte multimedya kısmı ve otomobil anahtarı, görülmeye değer unsurlar olarak ilk göze çarpan detaylar arasında bulunuyor.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen