Haber Yerli Otomobiller, Polis Aracı Oluyor!

Yerli Otomobiller, Polis Aracı Oluyor!

-

Emniyet Genel Müdürlüğünün yaptığı son açıklamaya göre, yerli otomobiller piyasaya sürüldüğünde polis arabası olarak kullanılacak. Yapılan açıklamada; “Kendimize inandığımızda ve kendimize güvendiğimizde aşamayacağımız engel yoktur” ifadeleri kullanıldı. Dolayısıyla yerli otomobillerin artık polis aracı olarak kullanılacağı kesinleşmiş oldu.

Yerli otomobillere olan ilgi her geçen gün daha da artış gösteriyor. Devlet erkanlarından, vatandaşlara kadar uzanan serüvende, herkes bu otomobili konuşuyor. Elbette ki araca olan sevgi ve ilgi daha yüksek boyutlarda yaşanıyor. Tabi ki aracı beğenmeyen kişiler de bulunuyor. Ancak araç detayları göz önüne alınıp, üstelik yerli olduğu düşünüldüğünde, araca ilgi duymaktan başka yapılacak bir şey kalmıyor.

Yerli Otomobiller, Polis Aracı Oluyor!

Yerli Otomobiller Polis Aracı Oluyor!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde, İstanbul Valiliğinin 34. Yerli otomobile talip olduğunu duyurmuştuk. Daha sonrasında Twitter üzerinden Ekrem İmamoğlu açıklamada bulundu ve açıklamasında yerli otomobilin arkasında olduğunun altını çizmişti. Bugün ise bambaşka bir mecradan, Emniyet Genel Müdürlüğünden bir açıklama geldi ve bu açıklamada yerli otomobile destek mesajları verildi.

Yerli Otomobilimizin Rakipleri Belli Oldu!

Akabinde ise yerli otomobillerin polis aracı olacağının altını çizen Emniyet Genel Müdürlüğü, 2020 yılını beklediklerini söylemişti. Yerli otomobillerin 2020 yılının hangi ayında seri üretime geçeceği şuanda bilinmiyor. Fakat tahminlerimize göre yeni yılın son aylarına girdiğimizde, milli araçlarımızın seri üretime geçmiş olması bekleniyor. Birçok kurumdan yapılan açıklamaya göre, milli araçlarımız 2020 yılında asfaltlarda boy gösterecek. Bu anları sabırsızlıkla beklediğimiz gibi, dünyaya da satışını gerçekleştirerek bir ilki başarmak istiyoruz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen