Haber Katlanabilir Akıllı Telefonların Ekran Değişim Maliyeti Cep Yakıyor!

Katlanabilir Akıllı Telefonların Ekran Değişim Maliyeti Cep Yakıyor!

-

Akıllı telefonların her geçen gün gelişmesi, bu teknolojik aletleri çok daha özel bir hale getiriyor. 2020 yılında piyasaya sürülecek olan katlanabilir akıllı telefonlar, kendinden çok cam fiyatlarıyla gündeme oturmuş durumda.

Samsung, Motorola ve Huawei firmalarının piyasaya sürdüğü ve gelecekte piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir akıllı telefonlar şimdiden milyonlarca kez aranmayı başarmış ve teknik bilgileri hakkında detaylar öğrenilmek istenilmişti. Fakat şunu belirtmemizde yarar var ki; firmalar henüz bu konudaki çalışmalarını tamamlamadığından, elimizdeki bilgilerle katlanabilir akıllı telefonların yedek parça ve genel onarım maliyetleri hakkında ancak spekülasyon yapabiliriz. Ancak Android Authority’nin haberine göre katlanabilir akıllı cihazların ekran değişim fiyatları, epey cep yakacak.

Katlanabilir Akıllı Telefonların Ekran Değişim Maliyeti Cep Yakıyor!
Katlanabilir Akıllı Telefonların Ekran Değişim Maliyeti Cep Yakıyor!

Katlanabilir Akıllı Telefonların Ekran Değişim Fiyatları

Görseli itibariyle harika bir görüntü sunan bu akıllı cihazlar, hayatı kolaylaştıracak birçok özelliği ile insanlara sunulmak için yola koyuluyor. Teknolojinin git gide arttığı dönemimizde buna şaşırmadığımız gibi, geç bile kalındığı düşüncesi içerisindeyiz. Dışarıda veya evinizde olmayan herhangi bir yerde, neredeyse bir tablet büyüklüğüne dönüşebilen yeni akıllı katlanabilir telefonlar, birçok anlamda insanlara kolaylık sağlayacak.

Sıvı Ekran Koruyucuları Güvenli mi?

Gerektiğinde video seyretmek, not almak, oyun oynamak veya büyük ekran vasıtasıyla işinizi kolaylaştıracak herhangi bir eylemi gerçekleştirmek için, katlanabilir cep telefonları harika bir çözüm yolu olacak. Ancak şimdiden belirtmeliyiz ki, bu telefonlara gözünüz gibi bakmalısınız. Çünkü katlanabilir akıllı telefonların ekran değişim fiyatları cep yakacak cinsten.

Türkiye’de henüz satışa sunulmayan bu cihazlar yakın dönemde raflarda yerini alacak. ABD’de bulunan Samsung firmasına ait katlanabilir cep telefonun ekran değişim maliyeti 600 dolar. Türkiye’ye gelişi, firmaların bu rakamların üzerine kazanç marjını eklemesi ve diğer unsurlar göz önüne alındığında, yaklaşık 5-6 bin TL arasında bir rakama ekran değişiminin olacağı tahmin ediliyor.

Huawei marka katlanabilir cep telefonlarının ekran değişim ücreti ise yurtdışında 1000 dolara yapılıyor.

Motorola’nın cihazlarının ekran değişim fiyatı ise, 1500 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yurtdışındaki bu fiyatlar göz önüne alındığında, Türkiye’de neredeyse bir cep telefonu fiyatına bu değişimlerin yapılacağı şimdiden kesin durumda.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen