Haber Netflix Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Şimdi Netflix'te

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Şimdi Netflix’te

-

Enes Batur’un 2018’de vizyona giren “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filmi artık Netflix’te. Türk içeriklerine yatırım yapmaya devam eden Netflix, Batur’un filmini dün itibariyle abonelerine sunmaya başladı.

Son zamanlarda “Kopya İçerik” haberleri ile başı dertte olan Enes Batur’un 2018 başında vizyona giren filmi “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” beklentinin aksine oldukça büyük bir gişe başarısı elde etmişti. Beyaz perdede kaldığı süre zarfında toplam 1 milyon 483 bin 848 kişinin izlediği film, artık Netflix’te daha geniş bir kitleye hitap edecek.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Netflix Türkiye

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi şu an Netflix Türkiye abonelerine sunulan içeriklerde yer alıyor. Oldukça yüksek gişe hasılatı elde eden filmin, Netflix ile yaptığı anlaşmanın detayları hakkında ise malesef açıklanan bir bilgi bulunmuyor.

BoxOffice Türkiye’nin verilerine göre vizyonda kaldığı 8 haftalık süre zarfında 520 bin 826 izleyiciye ve toplam 7.354.469 TL gişe hasılatına ulaşan, ancak ilk filmin başarısını elde edemeyen “Enes Batur Gerçek Kahraman” filminin ise Netflix aboneleri ile buluşup buluşmayacağı ise merak konusu oldu.

Enes Batur’un Youtube’daki başarısı göz önüne alındığında, Netflix’te de oldukça yüksek izlenme sayısına ulaşacağını tahmin etmek pek de güç değil. Merak edenler için filmin fragmanını şöyle bırakalım. Netflix aboneliği olan ve filmi izlemek isteyenler de filmi buraya tıklayarak izleyebilirler

Netflix’in Türk yapımcıların dizi ve filmlerine yaptığı yatırımı yeterli buluyor musunuz? Sizce hali hazırda platformda bulunan Türk içerikleri yabancı yapımların standartına ulaşabiliyor mu? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen