Haber Netflix Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50 Metrekare'nin Çekimleri Başladı!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50 Metrekare’nin Çekimleri Başladı!

-

İşler Güçler, Kardeş Payı gibi Türk izleyicisinin gönlünde taht kuran yapımlara imza atan Selçuk Aydemir’in yeni dizisi 50 metrekare, Netflix kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanıyor.

Popüler isteğe bağlı video akış platformu Netflix’in ülkemizdeki kullanıcı sayısı arttıkça, platform üzerindeki Türk dizi sayısı da artmaya devam ediyor. Netflix kütüphanesine eklenen ilk Türk yapımı dizi olan Hakan: Muhafız’ın izleyicilerden aldığı iyi geri dönüş, birçok yapımcıyı harekete geçirmiş durumda. Senaristliğini Burak Aksak’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in oturduğu, 50 Metrekare isimli dizi Netflix kütüphanesinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix'ten Yeni Türk Dizisi: 50 Metrekare
Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50 Metrekare’nin Çekimleri Başladı!

Netflix, Twitter hesabı üzerinden 50 Metrekare dizisi hakkında ön bilgi sunarak, paylaşımda bulundu.

Netflix’e Yeni Türk Dizisi Geliyor!

Yeni çıkacak olan 50 Metrekare dizisinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Aybüke Pusat, Engin Öztürk ve Özgür Emre Yıldırım gibi aktörler bulunuyor. 2017 yılında senaryosunun bittiği öğrenilen dizinin, çekimleri Ocak ayında başlamıştı. Tahmini olarak 2-3 ay içerisinde yayınlanmaya başlayacak olan dizi, mahalle dizisi olarak adlandırılıyor.

Netflix’in Yayınladığı En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Tepkiye Yol Açtı!

Mizah açısından oldukça başarılı bir iş çıkartıldığını düşünen Burak Aksak, bilindiği üzere daha önce Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim gibi dizilerin senaryosunu üstlenmişti. Yönetmen koltuğunda bulunan Selçuk Aydemir ise, İşler Güçler, Kardeş Payı ve Çalgı Çengi gibi dizi ve filmlerde görev yapmıştı.

Netflix, resmi Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımda 50 Metrekare isimli diziyi duyurdu ve dizinin çekimlerinin başladığının altını çizdi. Paylaşılan içerikte Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’i görüntüleyen kameralar, daha sonrasında dizinin oyuncularına dönmüş ve oyuncuların kameraya el sallarken ki görüntülerini kaydetmiş.

Netflix tarafından paylaşılan video başlığında, “50 metrekare’ye kaç hayat sığar? Burak Aksak’ın kaleminden Selçuk Aydemir’in gözünden bir kara komedi…” cümleleri yer aldı.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen