Haber Oyun İddia: GTA 6 2020'de Geliyor!

İddia: GTA 6 2020’de Geliyor!

-

GTA 5’in üzerinden 7 yıl geçmesinin ardından, Rockstar Games resmi bir açıklama yapmamış olsa da, Avusturya’lı bir oyun perakendecisi GTA 6’yı listelemiş durumda. Oyunun bir önceki serisi olan GTA 4’ün Steam üzerinden kaldırılması büyük tepki çekmiş olsa da, GTA 6 ile ilgili bu önemli gelişme sayesinde oyuncular, bu olayı çabucak unutacak gibi görünüyor.

İlk oyunu 1997 yılında oyunseverlerle buluşan Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6‘nın, alışılagelmiş çıkış döngüsüne bakıldığında 2019 yılı içerisinde oyuncularla buluşması bekleniyordu. Ancak tüm beklentilere rağmen bir türlü tanıtılmayan oyun hakkında ortaya atılan iddiaların, ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Avusturya merkezli online oyun perakendecesi Gameware, GTA 6’nın çıkış yılı ve fiyatını listelemiş durumda. Rockstar Games hala oyunla ilgili sessizliğini korumaya devam etse de, Gameware’ın iddiası, ortaya atılan diğer iddialarla birleştirildiğinde Grand Theft Auto 6’nın çıkış tarihi çok uzakta olmayabilir.

İddia: GTA 6 2020'de Geliyor!

İddia: GTA 6’nın Çıkış Yılı ve Fiyatı Belli Oldu!

Milyonlarca oyunseverin merakla çıkış tarihini beklediği oyunlardan birisi olan Grand Theft Auto 6 hakkında Rockstar Games’in herhangi bir açıklama yapmaması soru işaretlerini beraberinde getirirken, Gameware’nin oyunu satış listesine eklemesi büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Rockstar Games GTA San Andreas’ı Bir Süreliğine Ücretsiz Sunacak

Gameware sitesinde yer alan bilgilere göre, Grand Theft Auto 6’nın sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleri için çıkarılacağı bilgisi yer alıyor. 2020’nin sonlarına doğru satışa çıkarılması beklenen yeni nesil konsollara özel versiyonlarının olup olmayacağı ile ilgili bir bilgiye yer verilmediğini de ekleyelim.

GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!
GTA 6’nın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Gameware, listesinde dikkat çeken bir başka detay ise oyunların Grand Theft Auto 6 D1 Edition olarak listelenmiş olması. D1 Edition’ın ne anlam taşıdığı henüz bilinmezken, GTA 6’nın satış fiyatının da klasik bir AAA oyun seviyesinden listelendiğini de ekleyelim. PC için 59,99 Euro üzerinden satışa çıkarılan oyun, PlayStation 4 ve Xbox One için ise 69,99 Euro üzerinden listeye eklenmiş durumda.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen