Haber Mobil Tinder’ın Rakibi Mamba, Türkiye’ye Geliyor!

Tinder’ın Rakibi Mamba, Türkiye’ye Geliyor!

-

Türkiye’nin önde gelen arkadaşlık uygulamalarından olan Tinder’a rakip geliyor. Rusya’nın en popüler arkadaşlık uygulamas Mamba, epey yüklü bir yatırım ile Türkiye pazarına girmek için gün sayıyor.

Türkiye’de arkadaşlık uygulaması denilince akıllara gelen Tinder ve Happn uygulamalarının önüne geçmek isteyen Mamba, bunun için 1 milyon dolar yatırım yapmayı düşünüyor.

Rusyanın en sevilen ve en çok kullanılan arkadaşlık uygulaması olan Mamba, dünya üzerinde 40 milyonu aşkın kullanıcıya sahip. Uygulamayı akıllı cihazlara yüklemek için herhangi bir ücret talep etmeyen Mamba, uygulama içi reklamlar ve VIP satış özelliği ile para kazanıyor.

Tinder’ın Rakibi Mamba, Türkiye’ye Geliyor!
Tinder’ın Rakibi Mamba, Türkiye’ye Geliyor!

Tinder’ın Rakibi Mamba, Türkiye’ye Geliyor!

Mamba’nın Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Pyotr Boytsov, Türkiye pazarına girmek için gerekli çalışmaların başlatıldığını ve bu çalışma kapsamında yatırım olarak 1 milyon doları gözden çıkarttıklarını ifade etti. Böylece, uygulamanın Türkiye pazarına gireceğini ilk ağızdan duymuş olduk ve Mamba’nın Türk kullanıcıların beğenisine sunulacağını merakla beklemeye başladık.

2019’un En Popüler 100 Uygulaması Açıklandı

Hali hazırda Türk kullanıcılarının beğenerek kullandıkları Tinder, Happn, Jaumo ve Connected2.me gibi arkadaşlık uygulamalarını geride bırakarak, Türkiye’nin en iyisi olmak için çaba sarf edeceklerini duyuran Mamba yetkilileri, bunun için gerekli tüm çalışmaları hızlandırdıklarını da açıkladı. 2020 yılı içerisinde Mamba’nın App Store ve Google Play Store mağazalarındaki yerini almasını bekliyoruz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen