Haber Oyun İddia: Horizon: Zero Dawn, PC’ye Geliyor!

İddia: Horizon: Zero Dawn, PC’ye Geliyor!

-

PlayStation’un 4 için özel olarak geliştirilen Horizon Zero Dawn, 2020 yılı içerisinde PC oyuncularının da beğenisine sunulacak.

Sony’nin Playstation 4 oyun konsoluna “Exclusive” olarak geliştirilen ve 28 Şubat 2017 tarihinde PS4 kullanıcılarının beğenisine sunulan Horizon Zero Dawn oyunu, PC oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor. Birçok kaynağa göre oyunun PC versiyonu hem Steam hem de Epic Games üzerinden satışa sunulacak. Guerilla Games tarafından geilştirilem oyunun PC versiyonu ile ilgili resmi bir açıklama bulunmadığını da belirtelim. Dolayısıyla, bu iddialara şüpheyle yaklaşmakta fayda olduğunu hatırlatalım.

Japon teknoloji devi Sony tarafından satışa sunulan PlayStation 4, hali hazırda en yaygın oyun konsolu olma başarısını devam ettirirken. Yakın bir zaman içerisinde PlayStation 5’in tanıtımını yapmaya hazırlanan Sony, alanında lider konumda bulunuyor.

İddia: Horizon Zero Dawn, PC’ye Geliyor!
İddia: Horizon Zero Dawn, PC’ye Geliyor!

Guerrilla Games tarafından geliştirilmiş olan Horizon Zero Dawn, PlayStation 4’ün en çok sevilen ve oynanan oyunlarından birisi konumunda. 2017 çıkışlı olan bu oyunun PC platformuna da gelecek olması, birçok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda.

PlayStation 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

PlayStation’un en çok oynanan oyunlarından olan Horizon: Zero Dawn, 2020 yılı içerisinde geliştirilmesi tamamlanıp, satışa sunulması iddialar arasında yer alıyor. Çeşitli kaynaklardan edinilen bilgilere göre Horizon: Zero Dawn, hem Steam üzerinde, hem de Epic Games mağazasının oyun satış rafında yer alması bekleniyor.

Şimdiden birçok oyun severin radarına takılmış olan bu gelişme, PC platformuna da gelmesi durumunda gündem konusu olacaktır. Çünkü Horizon: Zero Dawn seveninin oldukça yoğun bir kitleden oluşması nedeniyle, 2020 yılının en çok konuşulan oyunlardan birisi olacaktır.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen