Haber Call of Duty Mobile 3. Sezonla Gelen Yenilikler

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Gelen Yenilikler

-

Hali hazırda birçok popüler mobil Battle Royale oyuna bir anda rakip olmayı başaran Call of Duty Mobile, 3. sezonda sunacağı yeniliklerle, zirveyi zorlamaya devam edecek gibi görünüyor.

Call of Duty Mobile, 3. sezonun başlangıcıyla birlikte iOS ve Android cihazlara yapılan güncelleme sayesinde birçok yeni özelliğe kavuştu. Gelen güncelleme ile birlikte, oyunculara sunulan ve en dikkat çeken özelliklerin başında, 20v20 Battle Royale modu geliyor. Süre kısıtlaması bulunacak olan Battle Royale modunda oyuncular, 20 oyunculu 2 grup halinde savaşa katılabiliyorlar. Güncelleme ile iki ayrı yeni Multiplayer haritası da oyuncuların beğenisine sunuluyor olacak.

Oyuna eklenen yeni haritalardan birisi daha önceden Modern Warfare 2 oynamış COD hayranlarının hatırlayacakları Scrapyard, yani hurdalık haritası. Ancak ikinci harita için şuan net bir açıklama bulunmamakla birlikte, bu haritanın 3. sezonun ilerleyen günlerinde küçük bir güncelleme ile ekleneceği tahmin ediliyor.

Call of Duty Mobile PC Üzerinden Oynanabilecek

Yeni Call of Duty Mobile güncellemesiyle birlikte gelen diğer özelliklere baktığımızda ise; Oyuncular artık COD hesabını kullanarak oyuna bağlanabilecekler. Ek olarak Multiplayer modunda ultra atış modu da kullanılabilir hale gelmiş durumda. Bu modda da oyuncular daha hızlı bir şekilde skor serilerine ulaşabilecek, operatör sürelerindeki beklemeler de en aza indirilirken oyuncular sınırsız mühimmata da sahip olacaklar. Son olarak dikkat çekici bu yeni özelliklerin yanı sıra Battle-Pass ile sunulan birçok geliştirmenin yer aldığı güncelleme notlarının tamamına, buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen