Haber Pokemon Tower Battle, Facebook’da

Pokemon Tower Battle, Facebook’da

-

Pokemon oyun serilerinin beğenilmesi, özellikle küçük çocuklar tarafından ilgi duyulması sebebiyle, The Pokemon Gaming şirketi, oyunun artık Facebook üzerinden de oynanılabileceğini duyurdu. Küçük veya büyük fark etmeksizin birçok kitleye hitap eden Pokemon oyunu, Facebook üzerinden daha geniş bir kitleye hitap edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bundan sonraki süreçte Facebook üzerinden oynanılabilir hale gelecek olan bu oyun, şimdiden milyonlarca kitleyi arkasına almış durumda.

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan bu oyunun grafikleri ise, eskisine nazaran daha iyi olduğu görülüyor. Dolayısıyla oyunu oynayacak kişilerin keyifli zaman geçirmesi için gereken ilk adımın uygulandığını kolaylıkla görebiliyoruz.

The Pokemon Gaming şirketi Facebook oyunu hakkında çok fazla detay vermezken, 2020 ve 2021 yıllarında 2 adet oyunun daha Facebook’a ekleneceğini bildirdi. Pokemon hayranlarını yakından ilgilendiren bu haber, milyonların hedef kitlesi olmuş durumda.

Pes 2020 Lite Steam, PS ve Xbox One’da Ücretsiz

Pokemon Tower Battle, Facebook’da

Pokemon Tower Battle, Facebook’da

Pokemon Tower Battle ismi ile Facebook’da yerini alan bu oyun, aynı zamanda dünya üzerinde sosyal ağlarda erişime açılan ilk oyun olarak da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. En yüksek Pokemon kulesinin inşa edilmesi amaçlanan bu oyunda, diğer Pokemon oyuncularını mağlup etmeniz istenmekte.

Keyifli ve zamanın su gibi aktığı Pokemon Tower Battle’yi, hemen şimdi Facebook üzerinde oynayabilir veya oyuna göz atabilirsiniz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen