Haber Konsol Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

-

Sony’nin Play Playstation 4 platformu için sunduğu ücretli abonelik servisi Playstation Plus Şubat 2020 ücretsiz oyunları belli oldu. İşte PS Plus Şubat 2020 ücretsiz oyunları.

Sony Entertainment’ın Playstation oyuncularına sunduğu isteğe bağlı ücretli abonelik platformu PlayStation Plus‘a abone olan oyuncuların Şubat 2020‘de ücretsiz olarak edinebileceği oyunlar belli oldu. Ps Plus aboneleri bu ay da efsane oyunların sahibi olacaklar. PS Plus aboneliği kapsamında abonelere sunulan oyunlardan ilki 2K Games adına Irrational Games tarafından geliştirilen Bioshock serisini içeren Bioshock The Collection ve Maxis tarafından geliştirilen Sims 4.

Bioshock The Collection

2k Games’in efsanevi birinçi şahıs nişancı oyun serisi Bioshock’un yeni oyunu üzerinde çalışılmaya başlandığının konuşulduğu bu günlerde hali hazırda seriyi oynamamış PS Plus abonelerine ilaç gibi geleceğini söylemeden edemeyeceğiz. Bioshock The Collection Bundle’ı Bioshock (Remastered), Bioshock 2(Remastered) ve Bioshock Infinite oyunlarına ek olarak Bioshock 2: Minerva’s Den Remastered ve Bioshock Infinite: Columbia’s Finest ek paketlerini de içeriyor.

Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sims 4

Bioshock The Collection’a oldukça zıt bir seçenek olarak Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz oyunu olarak karşımıza çıkan Sims 4, birçok aboneyi şaşırtacak gibi görünüyor. Çünkü özellikle Reddit üzerinden birçok kullanıcının önümüzdeki ay piyasaya sürülecek olan Doom Eternal öncesi, Doom 2016’nın PS Plus ücretsiz oyun rotasyonu ile abonelere sunulacağı düşüncesi ağır basıyordu.

Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Ancak yine de Maxis tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından Mayıs 2013’te piyasaya sürülen yaşam simülasyon oyunu Sims 4’ün, günümüzde dahi birçok oyuncu tarafından oynandığını belirtelim ve birçok abonenin gördüğüne sevineceğini düşündüğümüz bir oyun olduğunu ekleyelim.

PlayStation 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Playstation Plus Şubat 2020 ücretsiz oyun rotasyonunu nasıl buldunuz? PS Plus’ta önümüzdeki ay hangi oyunları görmek isterdiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

1 Yorum

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen