Haber Mobil İddia: Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Adlandırılabilir!

İddia: Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Adlandırılabilir!

-

Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonu 10 nesil boyunca birçok değişime uğradı ve şimdi 11’inci nesil Galaxy S ile Samsung isim değişikliğine gidiyor gibi görünüyor. Görünüşe göre, Galaxy S11 olmasını beklediğimiz amiral gemisi akıllı telefon, aslında Galaxy S20 olarak adlandırılacak.

Samsung cihazlarla ilgili oldukça tutarlı sızıntılarıyla ünlü Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, önceki gün beklenmedik bir şeylerin bizleri bekliyor olabileceğini belirtti. Samsung, 2020 yılının gelmesi ile birlikte yeni bir on yıla gireceğimiz için; Galaxy S11 olmasını beklediğimiz amiral gemisinin ismini 10 model numarası birden atlayarak güncel yıl ile senkronize edecek şekilde Galaxy S20 olarak değiştirecek gibi görünüyor.

İddia: Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Adlandırılabilir!
İddia: Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Adlandırılabilir!

Ice Universe bir başka tweetinde, bunun bir çeşit “yeni başlangıç” olduğuna dikkat çekiyor. Ortaya çıkan renderlara bakacak olursak, selefine kıyasla arkadaki kamera dizilimi haricinde tasarımsal açıdan devrimsel bir değişiklik sunmayan yeni Galaxy S modeli için Samsung tarafından yapılmış olan bir akıllı bir PR hareketi olduğunu tahmin etmek çok da güç olmayacaktır.

Sıvı Ekran Koruyucuları Güvenli mi?

Zira Samsung bu hamlesiyle, 10’lu model numaraları ile devam eden rakiplerinden kendini uzaklaştırmanın yanı sıra, yukarıda da belirttiğimiz gibi model numarlarını akılda daha kolay kalmasını sağlayacak şekilde yıl ile senkronize ediyor olacak. Daha da önemlisi Samsung, bu yeni numaralandırma şeması ile model numarlarını Apple’ın iPhone cihazlarının önüne koyarak daha üstün model algısı yaratmayı amaçlıyor gibi görünüyor.

Samsung’un yeni Galaxy S modelini Galaxy S11 yerine, Galaxy S20 olarak isimlendirmesinin PR avantajı sağlaması yüksek ihtimal olsa da her sızıntı ve iddia gibi, Ice Universe’ün bu iddiasına da şüpheci yaklaşmakta fayda var.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen