Haber Berkcan Güven, Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo İle Video Çekti!

Berkcan Güven, Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo İle Video Çekti!

-

Sosyal medya fenomenleri arasında zirveye oynayan Berkcan Güven, 27 Ocak (Bugün) 18:00’da milyonları yakından ilgilendirecek yeni videosuyla, insanların önüne çıkacak. Dünyanın en iyi futbolcuları arasında ilk 3 isimden birisi olan Cristiano Ronaldo ile video çeken Güven, bunu Twitter üzerinden kullanıcılarıyla paylaşmış ve insanların 27 Ocak saat 18:00’i beklemesini istemişti.

Youtube’nin milyon görüntülenmeye sahip kanallarından birisi olan Berkcan Güven kanalı, eğlenme amaçlı kurulu bir kanal. Genellikle 9-22 yaş aralığına hitap eden Güven, yeni videosu ile adından sıkça söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Sosyal medya kullanımının her geçen gün daha da arttığı dünyada, Youtube’nin katkısı oldukça büyük. Şimdiki gençlerin en büyük hayallerinden birisi, Youtuber olmak.

Çünkü bu meslek, insanları kolay yoldan para kazanmaya ve şöhret sahibi olmaya itiyor. Hal böyle olunca da gençlerin en büyük arzusu, bir kanal sahibi olmaya dönüşüyor. Ülkemizde yüzlerce Youtuber’in olduğunu biliyoruz, fakat Berkcan Güven, diğer Youtuber’lara nazaran abone sayısı olarak çok daha üstün durumda. Yabancı ünlülerle çektiği videolar ile adından sıkça söz ettiren Güven, bilindiği üzere daha önce Amanda Cerny ile iki video çekmiş ve oldukça beğeni kazanmıştı.

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!

Berkcan Güven – Cristiano Ronaldo Videosu 27 Ocak’ta

Youtube Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile video çekmesiyle epey bir abone daha kazanacağa benziyor. Çünkü yaptığı açıklamada, Ronaldo ile olan videoyu beğenip, kanala abone olan kişilere, CR7 imzalı Juventus forması hediye edeceğini duyurdu. Daha şimdiden kanala abone olmayan binlerce kişi abone oldu ve videonun gelmesini bekliyor.

Berkcan Güven, Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo İle Video Çekti!
Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo Videosu 27 Ocak’ta

Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere, Twit atılır atılmaz, yaklaşık 20 bin beğeni almış durumda. Ronaldo hayranları için saat 18:00’de yayınlayan videoyu aşağıya ekledik. İyi seyirler.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen