Haber Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!

-

2012 yılında Çöp kutusuna benzeyen tasarımıyla profesyonellerin 2012 Mac OS ihtiyacına cevap veren Apple, uzun bir sürenin ardından Yeni Mac Pro serisini satışa sunmaya başladı.

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor

Eğer hali hazırda bir Mac OS kullanıcısıysanız ve daha profesyonel bir desktop arayışı icerisindeyseniz, Apple’in yeni çözümü size uygun olamayabilir. Astronomik fiyatlarıyla yurt dışında bile tartışmalara sebep olan bu cihaz, çestili eklemeler yapılarak 55 bin Dolari bulabilmekte.

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!
Kaynak: Apple.com

Pro Serisi Yeni Cihazlar

Sadece Mac Pro cihazıyla sınırlı kalmayan Apple, aynı zamanda bu canavara eşlik edecek monitör ve hatta $1000 fiyatında bir Monitör standını da satışa sunmayı unutmamış. Mac Pro‘da gördüğümüz “peynir rendesi” tasarımını, Pro Display XDR monitorune de yansıtan Apple, zengin kullanıcıların ceplerinde delik açmaya adeta and içmiş.

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!
Kaynak: Apple.com

Sistem Özellikleri Dikkat Çekiyor

42.999,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mac Pro, raf tipi ve kule tipi olamak üzere iki farklı tip ile geliyor. Apple, aynı zamanda özellik yapılandırması konusunda da kullanıcıya geniş bir seçenek imkanı sunuyor. Çeşitli eklemelerle 415.799,00 TL’ye kadar cikabileceginiz fiyat, tamamen kullanıcının hayal gücüne bırakılmış.

Mac Pro Fiyatıyla Can Yakıyor!
Kaynak: Apple.com.tr

Alternatifler Mevcut

Eğer böylesine güçlü bir workstation satın almak ister ve Windows kullanmaktan cekinmezseniz, kendi workstationinizi toplamak her zaman için daha uygun fiyatlı bir opsiyon olarak mevcut. Bu tarz profesyonel çözümlerin muhattaplari her ne kadar şirketler ve prodüksiyon stüdyoları olsa da, ülkemiz dışında son kullanıcıların da bu tıp çözümlere ilgi duyduğunu görmekteyiz. Siz siz olur, bir ev parasını bu cihaza yatırmadan önce iki kez düşünün deriz.

Çağatay Okutan
İçinde devre olan herşeye ilgili, teknolojiyi ciğerlerine çeken bir müptezel. Dijital fotoğrafçılıktan, ses ekipmanlarına, elimin ulaştığı her alandayım.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen