Haber Gadget Haber Apple AirPods Pro Parçalarına Ayrıldı!

Apple AirPods Pro Parçalarına Ayrıldı!

-

Apple geçtiğimiz günlerde yeni AirPods modeli AirPods Pro modelini duyurdu. Apple AirPods Pro parçalarına ayrıldı. İşte AirPods Pro hakkında her şey. 

Apple geçtiğimiz günlerde yeni AirPods Pro modelini tanıtmıştı. Gürültü engelleme özelliğine sahip olan AirPods Pro modeli iFixit ekibi tarafından parçalandı. iFixit ekibi tarafından parçalarına ayrına AirPods Pro modeli parçalarına ayrıldı. iFixit ekibinin değerlendirmesine göre AirPods Pro modeli tek kullanımlık. 

Teknolojik ürünleri parçalayıp tamir edilebilirliklerini derecelendiren iFixit ekibi, Apple’ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu AirPods Pro modelini parçalarına ayırdı. Ekip tarafından yapılan açıklama ile birlikte AirPods Pro modelinin bazı özellikleri daha ortaya çıktı. AirPods Pro gürültü engelleme ve içe dönük mikrofon gibi bazı ek özelliklere sahip. Bu parçalarda AirPods Pro modeline ek ağırlık getiriyor. Bu özelliklerin sağlanabilmesi için farklı donanımlar tercih eden Apple, AirPods Pro modeli daha ağır bir hale getirmiş.

Apple AirPods Pro Parçalarına Ayrıldı!
Apple AirPods Pro Parçalarına Ayrıldı!

AirPods Pro modelinin parçaları arasında en çok dikkat çeken şey AirPods Pro modelinin bataryası oluyor. Apple AirPods Pro modelinin bataryasını kulaklığın içerisinde sabitlemiş. AirPods Pro modelinin bataryasının ömrü tükendiğinde kullanıcılar AirPods Pro modellerini bir daha kullanamayacak. Bilindiği gibi Samsung geçtiğimiz aylarda duyurduğu kulaklık modelinin de bataryasını lehimlemişti. 

AirPods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Yurt dışında 249 dolar fiyat etiketine sahip olan AirPods Pro modeli ülkemizde 1.899 TL’den satışa sunuluyor. Apple AirPods Pro modelinin bataryasının tek kullanımlık olması sebebiyle AirPods Pro modelinin geri dönüşümü için geri dönüşüm programı başlattı. Bu geri dönüşüm programı ile birlikte AirPods Pro modeli yenileriyle değiştirilmek istendiğinde yüzde 49’luk bir geri ödeme sunuyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen