Haber Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Fragmanı Yayınlandı

Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Fragmanı Yayınlandı

-

Geçtiğimiz yıl PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için yayınlanan Red Dead Redemption 2 oyunun PC platformuna geleceği müjdelenmişti. Red Dead Redemption 2 PC sürümü fragmanı yayınlandı. 

Rockstar Games’in geçtiğimiz yıl oyun konsollarına getirdiği Red Dead Redemption 2 oyununun PC platformuna geleceği geçtiğimiz aylarda müjdelenmişti. Oyunun çıkışına az bir süre kala Red Dead Redemption 2 PC sürümü fragmanı yayınlandı. 

PlayStation 4 oyun konsolunda etkileyici bir görüntü sunan Red Dead Redemption 2 oyununun PC  platformunda çok daha güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Oyunun yapımcısı olan Rockstar Games, oyun için gerekli olan sistem gereksinimlerini ve teknik detayları geçtiğimiz haftalarda oyuncular ile paylaşmıştı. Oyunun PC sürümünde özel olarak geliştirilmiş ot, ağaç ve kürk dokuları ile birlikte arttırılmış çözünürlük ve arttırılmış FPS değeri gibi pek çok önemli iyileştirme yer alacak. 

Red Dead Redemption 2 Pc
Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Fragmanı Yayınlandı

Red Dead Redemption 2 oyunun PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlandıktan sonra hem eleştirmenlerden hem de oyuncular tarafından büyük beğeni ve övgü almıştı. Red Dead Redemption 2 oyununun PlayStation 4 sürümü Metacritic’te eleştirmenlerde 97 puan alırken, kullanıcılardan ise 8.1 puan almıştı. Oyunun Xbox One sürümü ise eleştirmenlerden 97 puan alırken kullanıcılardan ise 7.6 puan almayı başarmıştı. 

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri ve Türkiye Fiyatı

Red Dead Redemption 2 oyunun 5 Kasım tarihinde PC oyuncuları için çıkacak. Oyunu Rockstar Games Laucher üzerinden satın almak mümkün olacak. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen