Haber Gadget Haber AirPods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

AirPods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

-

Apple’ın duyurusunu gerçekleştirdiği AirPods Pro Türkiye fiyatı belli oldu. İşte AirPods Pro Türkiye fiyatı. 

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan AirPods Pro kulaklığını resmi olarak duyuruldu. Apple uzun zamandır ürünlerinde kullandığı Pro segmentasyonunu iPhone 11 ailesiyle birlikte iPhone’a getirmişti. Apple şimdi Pro ürün gamına AirPods kulaklıklarını da ekledi. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan yeni AirPods görseli Apple’ın yeni bir AirPods modeli üzerinde çalıştığını göstermişti. Yeni AirPods modeli AirPods Pro olarak duyuruldu. 

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan AirPods Pro modeli kulak içi yapısına sahip. Şık bir tasarıma sahip olan AirPods Pro modeli kulak içi yapısı sayesinde daha yüksek ses yalıtımı sunuyor. AirPods Pro ayrıca kullanıcıların çevrelerindeki sesleri istedikleri zaman duymaları için de şeffaf mod desteği sunuyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde kulaklıkları kulaklarından çıkartmadan çevrelerindeki sesleri duyabiliyor. 

AirPods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu
AirPods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Üç farklı silikon başlık ile birlikte gelen AirPods Pro ayrıca Apple H1 çipine sahip. Sahip olduğu H1 çipi ile birlikte cihazlarla çok hızlı bağlantılar kuran AirPods Pro klasik AirPods modelinden daha yüksek ses seviyesine sahip. Bass konusunda daha başarılı olan AirPods Pro modeli suya ve tere karşı dayanıklılık sunuyor. 

Aktif gürültü engelleme özelliği kullanılırken 4.5 saat pil ömrü sunan AirPods Pro, gürültü engelleme özelliğinin kapatılması durumunda 5 saat kullanım ömrü sunuyor. Şarj kutusu ike birlikte AirPods Pro’nun kullanım ömrü 24 saate kadar çıkabiliyor. 

AirPods Pro Türkiye Fiyatı

Yurt dışında 249 dolar fiyat etiketine sahip olan AirPods Pro modelinin fiyatı ülkemizde 1.899 TL olarak açıklandı. Kulaklığın önümüzdeki günlerde ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen