Haber Gadget Haber AirPods 3 Gürültü Engelleme Özelliği İle Birlikte Gelecek

AirPods 3 Gürültü Engelleme Özelliği İle Birlikte Gelecek

-

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods 3 gürültü engelleme özelliği ile gelebilir. İşte 3. jenerasyon AirPods kulaklıklar hakkında yeni bilgiler. 

Teknoloji devi Apple’ın iOS 13.2 Beta kodlarını inceleyen veri madencileri Apple’ın kablosuz kulaklık modelinin özelliklerine ulaştı. Yeni model için hazırlanan simge ile birlikte yeni AirPods’un tasarımı da ortaya çıkmış oldu. 

Apple’ın çok sevilen kablosuz kulaklıkları güncelleniyor. AirPods 3 ismiyle satışa sunulacak olan yeni kablosuz kulaklıkların en büyük özelliği ise gürültü engelleme özelliği olacak. Önceki modelinden daha da pahalıya satılması beklenen 3. jenerasyon kulaklıkların 160 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 

Veri madencilerinin iOS 13.2 beta sürümü içerisinde elde ettiği verilere göre yeni AirPods görselinden de anlaşılacağı üzere kulak içi formunda olacak. Bu anlamda pek çok kişiyi memnun edecek olan AirPods 3 güçlü bir ses yalıtımı ile birlikte gelecek. B298 model numarasına sahip olan yeni kulaklıklar, farklı dinleme modları ile birlikte gelecek. 

AirPods 3 Ne Zaman Tanıtılacak 

Apple’ın ilk olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin tanıtımıyla duyurduğu kablosuz kulaklık modeliyle birlikte kablosuz kulaklık pazarında yeni bir dönem başladı. AirPods modelinin başarısının ardından pek çok teknoloji firması kendi kablosuz kulaklık modellerini duyurdu. AirPods modellerine rakip olarak duyurulan modeller Apple’ın ürünü kadar başarılı olamadı.

AirPods 3 Gürültü Engelleme Özelliği İle Birlikte Gelecek

Apple’ın yeni AirPods 3 modelinin yeni iPad Pro ve 16 inç büyüklüğündeki MacBook Pro modelinin tanıtımı esnasında duyurulması bekleniyor. Apple’ın yeni etkinliğinin Ekim ayının sonunda yapılması planlanıyor. Apple’ın bu etkinlikte neler duyurulacağını ilerleyen günlerde öğrenebileceğiz. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen