Haber Oyun Wow Classic Ücretsiz Server Transferi Başlıyor

Wow Classic Ücretsiz Server Transferi Başlıyor

-

Wow Classic’e Yoğun İlgi Devam Ediyor. Blizzard Bekleme Sürelerini Azaltmak İçin Wow Classic Ücretsiz Server Transferi Başlatıyor

Wow Classic henüz oyun severlerle buluşmadan, Blizzard yüksek ilgi nedeniyle belirli WoW Classic serverlarında aşırı uzun kuyruklar beklediğini ve oyuncuların aşırı uzun bekleme süreleriyle karşılaşmaları için, dolu serverlar yerine daha düşük nüfuslu serverları tercih etmeleri gerektiğini belirtmişti.

Blizzard’ın tüm uyarılarına rağmen, nerede hareket orada bereket mantığı ile yoğun serverlar yine de tercih edilmiş görünüyor. Blizzard hali hazırdaki serverlarına 10dan fazla sunucu eklemesine rağmen, çözülmeyen bekleme sorununa ücretsiz transfer hizmeti sunarak çözüm bulmaya çalışıyor.

Blizzard forumlarında, eziyete dönüşen serverlardan belirlenen serverlara ücretsiz transfer yapılması ile ilgili açıklama ise şu şekilde:

“12 Eylül Perşembe günü saat 01: 00(TR Saatiyle 02:00) itibariyle, size karakterlerinizi aşırı uzun bekleme süreleri olan yüksek nüfuslu serverlardan kurtaracak bir yol sunmak için, aşağıda belirtilen ücretsiz transferleri aktif edeceğiz”

Wow Classic Ücretsiz Server Transferi Başlıyor

17 Eylül gecesi Türkiye saatiyle 02:00’a kadar devam etmesi planlanan Wow Classic Ücretsiz Server Transferinden faydalanmak isteyen okuyucularımıza, transfer etmeden önce istikamet serverların doluluk oranlarını kontrol etmelerini tavsiye ederiz. Zira yoğunluktan kaçarken, bu sefer de kendinizi Azeroth’un ıssız dağ ve ovalarında grup bulmak için çırpınırken bulmanızı istemeyiz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen