Haber Oyun Wow Classic'te Yoğun Giriş Sırası Olması Bekleniyor

Wow Classic’te Yoğun Giriş Sırası Olması Bekleniyor

-

Blizzard, yüksek ilgi nedeniyle belirli WoW Classic serverlarında aşırı uzun kuyruklar bekliyor.

Wow Classic için isim rezervasyonu bu haftanın başlarında başlamıştı ve çeşitli Amerika ve Avrupa serverları şimdiden dolmuş gibi görünüyor. Classic sunucular bu ayın sonunda resmen oyunculara açıldığında, bu durum ciddi kuyruklara yol açacak gibi görünüyor.

Blizzard’a göre, ABD bölgesine bağlı Faerlina, Herod ve Whitemane serverlarında karakterleri olan oyuncular muhtemelen uzun uzun kuyruklar beklemek zorunda kalacaklar bu nedenle yeni Stalagg PvP serverı açıldı. Avrupa serverları için de geçerli olan yığılma sorununa önlem olarak Avrupa’da da Gehennas PvP serverını kuruldu.

wow classic server bekleme süresi

Blizzard yaptığı açıklamada “Herod serverındakiler başta olmak üzere, oyuncuların Stalagg’da karakter yaratmayı düşünmelerini öneriyoruz. Aksi takdirde Wow Classic başladığında diğer PVP serverlarında çok uzun giriş kuyrukları olmasını bekliyoruz” diye belirtti.

Görünüşe bakılırsa World of Warcraft Classic için talep beklenenden daha yüksek ve muhtemelen mevcut serverlarda olası bekleme sürelerini önlemek için daha fazla server eklendiğini göreceğiz.

Blizzardın bu haftanın başlarında kapalı beta sürümünü yeniden açtığı Wow Classic 27 Ağustosta oyun severlerle buluşacak.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen