Haber Oyun Taktik Savaşları TFT Mobil Cihazlara Geliyor!

Taktik Savaşları TFT Mobil Cihazlara Geliyor!

-

Riot Games’in League of Legends temalı taktiksel savaşçı oyunu olan TFT modunu, yakında nerede olursanız olun oynayabileceksiniz. Riot Games, Taktik Savaşları TFT’nin Mart ayının ortalarında mobil cihazlarda kullanıma sunulacağını açıkladı.

Taktik Savaşları TFT’nin mobil sürümü, özellikle mobil platformlar için tasarlanmış birçok iyileştirme içerecek. Teamfight Tactics yapımcısı Dax “Lunchboy” Andrus, Riot’un oyuna kolay yoldan bir PC portu yapmak yerine, oyuncuların deneyimini maksimum seviyeye çıkarabilmek adına mobil platforma daha uygun şekilde entegre etmek için uğraştıklarını belirtiyor.

Taktik Savaşları TFT Mobil Cihazlara Geliyor!

Taktik Savaşları Sevenler Yaşadı! TFT Mobil Geliyor!

Riot’un Mart ortasında piyasaya sürmeyi planladığı tek şey TFT Mobil değil, firma aynı zamanda Taktik Savaşları’nın 3. setini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu set hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmayan Riot Games, sette Pulsefire, Odyssey, Project ve Star Guardian serilerinden kostümlerle şampiyonlar olacağının ipuçlarını vermiş durumda. Bu temaların şampiyon yetenekleri için ne anlama geldiğini söylemek zor, ancak oyun severleri neler beklediği hakkında ufak da olsa ipucu vermeleri sevindirici.

League of Legends 2020 sezonunun açılışında devam eden bir kutlamanın bir parçası olarak gelen duyuru, Riot’un Legend of Runeterra, sonraki LoL şampiyonu gibi birçok duyurunun bir parçası olarak yapılmış durumda.

Sony E3’e Katılmayacak!

Google Playstore’da TFT Mobil Ön Kayıtları Başladı!

Riot Games’in Mart ayı ortalarında oyun severlerle buluşturmayı planladığı TFT Mobil’e Google Playstore üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Taktik savaşlarının mobil versiyonundaki yerinizi şimdiden ayırtmak için buraya tıklayarak Google Play hesabınızdan ön kayıt işlemini yapabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen