Haber Oyun Playstation Plus Mart 2020 Oyunları Belli Oldu!

Playstation Plus Mart 2020 Oyunları Belli Oldu!

-

Sony’nin Playstation kullanıcıları için sunduğu abonelik servisi Playstation Plus Mart 2020 ücretsiz oyunları belli oldu. İşte PS Plus Mart 2020 ücretsiz oyunları

Oldukça hızlı geçen Şubat ayının ardından, Sony’nin Playstation Plus aboneleri için her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunlar da belli oldu. Hali hazırda en yaygın oyun konsolu olma ünvanını da elinde bulunduran Playstation 4 sahiplerinin oldukça büyük bir kısmına hitap eden ücretli abonelik servisi ile ilgili gelişmeler de bir hayli ilgi görüyor.

Playstation Plus Mart 2020 ücretsiz oyunları
Playstation Plus Mart 2020 Oyunları Belli Oldu!

Playstation Plus aboneliği kapsamında ücretsiz olarak sunulan oyunlarla ilgili birçok web sitesinde tahmin, istek ve sızıntı konuları alıp başını gidiyor. Çoğu zaman oyun severlerin oynamak istediği, ancak almadığı oyunları dilediği, sızıntıların ise tahminler üzerinden ilerlediği bu platformlarda ortaya atılan “sızıntıların” doğru çıktığı da oluyor. Bu ay da onlardan biri, zira Sony ortaya atılan iddailardaki iki oyunu mart ayı boyunca abonelerine ücretsiz olarak sunacak.

Playstation Plus Şubat 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

İşte Playstation Plus Mart 2020 Oyunları

Hayırlayacağınız üzere Sony, Playstation Plus Şubat 2020 ücretsiz oyunları olarak abonelerine Bioshock: The Collection ve Sims 4‘ü armağan etmişti. Sony PS Plus aboneliği kapsamında Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunlarını sunuyor olacak.

Siz Sony’nin bu ayki ücretsiz oyun rotasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunlar beklentinizi karşıladı mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen