Haber Konsol PlayStation 5 Geri Uyumluluk Özelliği İle Birlikte Gelecek

PlayStation 5 Geri Uyumluluk Özelliği İle Birlikte Gelecek

-

Sony’nin önümüzdeki yıl tanıtacağı PlayStation 5 geri uyumluluk özelliği ile birlikte gelecek. Peki PlayStation 5 geri uyumluluk özelliği hangi oyunları çalıştıracak. 

Konsol oyuncularının merakla beklediği oyun konsolu PlayStation 5 ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Çıkışına 1 yıldan uzun bir süre olan PlayStation 5 oyun konsolu hakkında ortaya çıkan yeni bilgi PlayStation kullanıcılarını heyecanlandırdı. 2020 yılının sonunda çıkacak olan PlayStation 5 geri uyumluluk özelliği sunacak. 

PlayStation 5 ile birlikte oyun dünyasında yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlayan Sony’nin PlayStation 5 planları belli olmuştu. 2020 yılının sonunda çıkacağı açıklanan PlayStation 5 oyun konsolunun kontrolcü tarafından önemli iyileştirmeler sunacağı ve yeni özellikler ile birlikte kullanıcıların oyun deneyimini arttıracağı ortaya çıkmıştı. 

PlayStation 5 Geri Uyumluluk Özelliği İle Birlikte Gelecek

Güçlü özelliklere sahip olacak olan Sony PlayStation 5 oyun konsolunun oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir özellikle birlikte geleceği belli oldu. PlayStation 5 oyun konsolu PlayStation kullanıcıların uzun zamandır beklediği geri uyumluluk özelliği ile birlikte gelecek. Bu özellik sayesinde kullanıcılar PlayStation 4 oyun konsolu başta olmak üzere PlayStation 3 oyun konsolunda bulunan oyunları oynayabilecek. 

PLaystation 5’in merakla beklenen çıkış tarihi açıklandı

PlayStation 4 oyun kütüphanesini tamamen destekleyip desteklemeyeceği şimdilik bilinmeyen PlayStation 5’in hangi oyunları destekleceği ise şimdilik bilinmiyor. Gelen haberlere göre Sony PlayStation 4’e oyun yapan yapımcılarla oyunların PlayStation 5 oyun konsolunda çalışması için görüşmeler yapıyor. Sony PlayStation 5 oyun konsolunun neler sunacağını ilerleyen günlerde daha net bir şekilde öğrenebileceğiz. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen