Haber Oyun Need for Speed Heat Fragmanı Yayınlandı

Need for Speed Heat Fragmanı Yayınlandı

-

Need For Speed Heat; maksimum grafik, maksimum aksiyon.

​​90’lı yıllardan beri varlığını devam ettiren ve sektördeki en eski franchiselardan biri olan Need for Speed’in yeni versiyonu Heat’in fragmanı yayınlandı.

Need for Speed Heat hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, oyunun “gündüz koşuşturma, gece hepsini riske atma” sloganı ve fragmandaki haydut polislerden yola çıkarak, gece ve gündüz farklı hayat yaşayan bir veya daha fazla karekteri kontrol edeceğimiz hissine kapılmamak elde değil.

Need for Speed Heat
Need for Speed Heat

Oyun son zamanlarda çıkan diğer NFS versiyonlarına benzer bir formülle bir araya gelmiş; Bir yandan sokak yarışları yaparken diğer taraftan da kötü polislerle başa çıkmanız gerekecek. Fragmanda göründüğü kadarıyla, grafiklerin gerçekten üst seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ancak araçların hasar detaylandırmalarının vasat seviyede olduğunu gözlemlediğimiz oyunda, gerçekçiliğin yine klasik NFS seviyesinde olduğunu da eklememiz gerekiyor.

Need For Speed Heat, 8 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi beklenen oyunla ilgili Gamescom’da daha fazla detaya sahip olabileceğiz gibi görünüyor.

Oyunun fiyatlarına baktığımızda ise Origin Store’da Standart versiyon €59.99, Origin Deluxe versiyonu ise €69.99 fiyatlandırılıyor. Konsol fiyatları ise Playstation Store 459,00TL (Standart), 519,00TL (Deluxe) ve Xbox Store 468TL (Standart), 539TL (Deluxe) versiyon olacak şekilde belirlenmiş. Origin Access aboneliği olan konsol sahipleri belirtilen fiyatlar üzerinden %9 oranında indirime sahip olabilecekler.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen