Haber Kamera Kamera Ekipman Piyasasında Bir Türk İmzası

Kamera Ekipman Piyasasında Bir Türk İmzası

-

Edelkrone markasını ilk duyduğumda dikkatimi çeken yegane şey, markanın sosyal medya platformlarında yayınladıkları, satışını yaptıkaları ürünün nasıl kullanacağını detayla bir şekilde açıklayan, eğitim videoları olmuştu. Sosyal medyayı Amerikan pazarında güçlü bir biçimde kullanan bu marka aslında içimizden biri!

Edelkrone, profesyoneller ve aynı zamanda amatör film yapımcılarının yakından tanıdığı, video ekipman pazarına yön veren devlerin arkasından biz kullancılara göz kırpan, inovatif bir firma. Florida çıkışlı olan bu firmanın kurucusu bir Türk. Evet! yanlış duymadınız! Kadir Köymen, 2009 yılında kurmuş olduğu bu firma ile, kaliteli ve bütçe dostu kamera ekipmanları üretip, B&H ve daha bir çok prestijli mağazada firmanın adından söz ettirmeyi başarmış.

Ürün skalası taşınabilir motorize sliderlardan, büyük stüdyolarda kullanılan Dollylere, bir çok başarılı ürüne imza atmış bu firma, Amerikan pazarında kendi adından söz ettirmeyi başardı.

İnovasyonda sınır tanımayan bu firma, 3D yazıcıların evlere girişinin hızlanışını görmüş olsa gerek ki, yepyeni bir proje ile biz kullanıcıların yüzünü tekrar güldürmeyi hedefliyor. Edelkrone – ORTAK – adlı projesiyle, 3D yazıcı sahiplerine, evlerinde parça basma olanağı sağlıyor. Bu proje sayesinde kullanıcılar, kritik olmayan bileşen parçalarını evlerinde basabilecek ve firmanın diğer kritik elektronik parçaları temin etmesiyle beraberinde, tamamen kullanılabilir bir tam sürüm ürüne sahip olabilecekler! “ORTAK” isimlendirmesinin bu bağlamda oldukça yakıştığını da belirtmeden geçemeyeceğim 🙂

ORTAK
edelkrone

Edelkrone’un Amerika ve Dünya pazarında geleceği bir hayli parlak görünüyor! Kendilerine bu serüvenlerinde her ne kadar ihtiyaçları olmasada başarılar dilemeyi kendime görev biliyorum. Hani derler ya: “Helal olsun be!” ” Yürü be Edelkrone!”

Firmanın ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çağatay Okutan
İçinde devre olan herşeye ilgili, teknolojiyi ciğerlerine çeken bir müptezel. Dijital fotoğrafçılıktan, ses ekipmanlarına, elimin ulaştığı her alandayım.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen