Haber Mobil Kim Seong-Cheol'dan Galaxy Fold Bekleyenlere İyi Haber

Kim Seong-Cheol’dan Galaxy Fold Bekleyenlere İyi Haber

-

Geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya çıkması planlanan ve çok büyük ilgiyle beklenen Samsung Galaxy Fold’un teknoloji basınına dağıtılan inceleme ünitelerinde birçok editörün başına gelen ekran kırılma ve benzeri fiziksel hasarların oluşması sebebiyle Samsung inceleme ürünlerini toplatmış ve çıkış tarihini belirsiz süreyle ertelemişti.

Ancak Galaxy Display’in Başkan Vekili Kim Seong-Cheol konuşma yaptığı bir konferansta “Ekran sorunlarının çoğu giderildi ve Galaxy Fold raflardaki yerini almaya hazır” ve “Galaxy Fold piyasaya sürüldüğünde oldukça büyük bir ilgi çekecek bir cihaz olacak” şeklinde bir açıklamada bulundu ancak akıllı telefon severlerin en çok merak ettiği konu olan çıkış tarihi ile ilgili hala netleşen bir bilgi ne yazık ki verilmedi.

Başkan Vekili Kim’in bu açıklamasını takiben akıllara gelen ilk tarih Temmuz ayıydı ancak bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Fold’un Temmuz ayında piyasaya sürüleceği iddia edilen haberleri kesin bir dille reddetti.

Şu an yapabileceğimiz en iyimser tahmin Teknoloji Devinin Galaxy Fold’u Ağustos ayında Galaxy Note 10 ile birlikte piyasaya sürmesi ihtimali.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen