Haber Mobil Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Alıyor!

Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Alıyor!

-

Çinli Teknoloji Devi Huawei, Android 10 tabanlı arayüzü EMUI 10’u, Huawei P30 Lite modeline de getireceğini duyurdu. Böylece EMUI 10 güncellemesi alacak olan cihazlardan olan Huawei P30 ve P30 Pro modellerine, P30 Lite modeli de eklenmiş oldu.

Uygun fiyatı ve yüksek donanımı ile Türkiye akıllı telefon pazarında yerini oldukça sağlamlaştırmış markalardan birisi olan Huawei, Android 10 işletim sistemli EMUI 10 güncellemesini ilk olarak Birleşik Krallık’taki cihazlarına getirmişti.

Huawei güncelleme geleceğini duyurduğu cihazlarını 2019 Kasım ayından bu zamana dek güncellemesini yapıyor. Çinli teknoloji devi Huawei, Android güncellemesini getireceği cihazları listesine P30 Lite modelini de eklemesiyle birlikte, birçok kullanıcıyı sevindirmişti.

Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Alıyor!
Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Alıyor!

Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Alıyor!

Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Güney Afrika’daki Huawei P30 Lite mode akıllı cep telefonlarının, şimdiden Android 10 güncellemesini aldığı öğrenildi. EMUI 10 adı verilen bu yeni güncelleme, Android 10 özelliklerinin tümünü kapsarken, 3.82 GB’lık bir boyuta sahip olduğu belirtiliyor.

2020 Huawei İçin Zor Geçecek!

Huawei’nin P30 Lite hali hazırda sunulan EMUI 9.x sürümünden sıkılan veya sürümden memnun kalmayan kullanıcılar, gelecek olan EMUI 10 güncellemesi ile birlikte bambaşka bir telefon kullanacak diyebiliriz. Yenilikçi özelliklerin bulunduğu EMUI 10 güncellemesi sayesinde, bahsi geçen akıllı cihazları kullanırken daha fazla keyif duyabilecek ve yeni eklenen özelliklerle birlikte, mevcut cihazınızda farklı deneyimler yaşayabileceksiniz.

EMUI 10 güncellemesinin Türkiye’deki cihazlara geleceği tarih henüz belirsizliğini korumakta. Ancak, edinilen bilgilere göre; kullanıcıların çok uzun süreler beklemesine gerek kalmayacağını belirtelim.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen