Haber Google Gmail Karanlık Mod Desteğini Duyurdu

Google Gmail Karanlık Mod Desteğini Duyurdu

-

Google Gmail karanlık mod desteği duyuruldu. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği karanlık mod desteği Android 10, iOS 11, iOS 12 ve iOS 13 kullanıcılarına sunulacak. 

Google uygulamaları karanlık mod desteği kazanmaya başladı. Google’ın en çok kullanılan servislerinden olan Gmail‘in uzun süredir beklenen karanlık mod desteği bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte geldi. Şimdilik sadece Android için kullanıma sunulan karanlık mod desteğinin ilerleyen günlerde iOS 11, iOS 12 ve iOS 13 sürümünü kullanan iPhone cihazlarına da geleceği müjdelendi. 

google-gmail-karanlik-mod-destegini-duyurdu

Android’in yeni sürümü olan Android 10 kullanıcıları Gmail uygulamasını karanlık modda kullanmak için Android sistemlerini karanlık moda geçirmeleri yeterli. Google Pixel akıllı telefonlarında ise bu ayarlamalara ek olarak güç tasarruf moduna geçiş yapan kullanıcılar Gmail uygulamasını karanlık modda kullanabilecekler. Kullanıcılar yakın zamanda tüm Google uygulamalarını karanlık mod desteği ile kullanabilecekler. Karanlık mod desteği ile birlikte kullanıcılar karanlık ortamlarda Google uygulamalarını daha rahat kullanabilecekler.

Karanlık Mod iOS Sistemine Daha Geç Gelecek!

iOS tarafında ise kullanıcılar Gmail uygulamasının ayarlar kısmından karanlık mod özelliğini aktif edebilecekler. iOS 13 işletim sistemini kullananlar ise iPhone’larını karanlık modda kullanmaya başladıklarında Gmail uygulamasını karanlık modda kullanabilecekler. Android işletim sistemi kullanılabilen karanlık mod desteği iOS işletim sistemi için biraz daha geç gelecek. Google uygulamanın ne zaman geleceğini ise şimdilik açıklanmadı. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen