Haber Gadget Haber Amazon Echo Buds Tanıtıldı ; Echo Buds Özellikleri Ve...

Amazon Echo Buds Tanıtıldı ; Echo Buds Özellikleri Ve Fiyatı

-

Pek çok alanda çalışmalarına devam eden Amazon Echo Buds adındaki kablosuz kulaklığını tanıttı. Echo Buds özellikleri ve fiyatı ne ? 

Dev alışveriş sitelerinden Amazon Apple’ın AirPods kulaklığına rakip olarak yeni tamamen kablosuz kulaklığı Echo Buds’ı tanıttı. Echo Buds hakkında her şey; 

Son zamanların popüler teknolojik ürünlerinden olan kablosuz kulaklık pazarı genişlemeye devam ediyor. Teknoloji devlerinin sürekli yeni modellerini tanıttığı kablosuz kulaklık pazarına Amazon tarafından yeni bir model eklendi. Amazon’un Echo Buds adını verdiği yeni ürünü Amazon’un Alexa dijital asistanını destekliyor. Özel bir şarj kutusuna sahip olan Echo Buds kutusu olmadan 5 saat kullanım ömrü sunarken kutusuyla birlikte 20 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. 

Kullanıcıların eller serbest modundayken Alexa dijital asistanına erişebilecekleri Echo Buds kulaklığı sesli geri bildirimler sayesinde kullanıcıların isteklerini yere getirebiliyor. Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Echo Buds Amazon’un Bose ile kurduğu ortaklık sonucunda ortaya çıkıyor. Apple’ın AirPods kulaklığına rakip olarak duyurulan Echo Buds, AirPods kulaklık tasarımından oldukça farklı bir tasarıma sahip. 

amazon-echo-buds-tanitildi-;-echo-buds-ozellikleri-ve-fiyati-2

Kulak ici bir kulaklık olan Echo Buds, gerek yapısı sayesinde pasif gürültü engelleme sunarken aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre yüksek ses kalitesi sunan kulaklıkların farklı renk seçeneklerine sahip olacak. 

Amazon Echo Buds Fiyatı

Echo Buds fiyatı 130 dolar olarak duyuruldu. Şimdilik ülkemizde satışa sunulmayacak olan kulaklığın ilerleyen zamanlarda ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını ise zaman gösterecek. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen