Haber Google Chrome Yeni Güncellemesiyle Fazla Sekme Sorununu Çözüyor

Google Chrome Yeni Güncellemesiyle Fazla Sekme Sorununu Çözüyor

-

Google’ın çok kullanılan popüler internet tarayıcısı Google Chrome yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Chrome’un yeni güncellemesiyle birlikte fazla sekme artık sorun olmaktan çıkıyor. 

Google Chrome Yeni Güncellemesiyle Fazla Sekme Sorununu Çözüyor

İnternet tarayıcıları arasında en çok tercih edilen tarayıcı olan Google Chrome’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. PC ve mobil alanda en çok tercih edilen internet tarayıcısı olan Chrome, bu sefer çok fazla sekme ile internette gezinen kullanıcıları sevindirecek bir özelliğe sahip olacak. 

Chrome’un şimdilik test edilen yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar açılan sekmeler üzerinde fare ile gezindiklerinde ufak önizleme pencereleri ile karşılaşacaklar. Bu penceler ile birlikte kullanıcılar tüm sekmeleri tek tek açma zahmetinden kurtulacak ve açık olan sekmeler konusunda bilgiye kolayca ulaşabilecek. Chrome’un yeni sürümü ile birlikte gelecek bir diğer özellik ise arama çubuğu ile olacak. Yeni güncelleme ile birlikte Chrome’un arama çubuğu daha da hızlanacak. 

Chrome Güncellenmeye Devam Ediyor

Google Chrome’un geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Chrome 77 sürümü ile birlikte kullanıcılar çalışmalarına farklı cihazlar arasında devam edebiliyordu. Kullanıcılar yeni özellik ile birlikte Chrome’un mobil sürümü üzerinde açtıkları sekmeleri PC ya da tabletlerine taşıyabiliyor. 

Apple’ın Safari tarayıcısında da bulunan bu özellik sayesinde kullanıcılar çalışmalarına diledikleri cihazlarından devam edebiliyor. Google Chrome’un yeni sürümünün önümüzdeki ay indirmeye sunulması bekleniyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen