Haber Donald Trump Twitch Yayıncısı Oldu!

Donald Trump Twitch Yayıncısı Oldu!

-

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump Twitch platformu üzerinden yayın yapacak. 

Sosyal medya platformu Twitter’ı bir hayli aktif kullanan Amerikan Başkanı Donald Trump’ın bir sonraki durağı belli oldu. Son zamanlarda dünya genelinde pek çok kişinin canlı yayınlar yaptığı Twitch platformu Amerika Başkanı’nın yeni durağı oldu. Amazon’un canlı yayın servisi olan Twitch platformunda resmi hesabını açan Donald Trump, 40 bin takipçiye ulaştı. Twitch platformunda yapacağı yayınlar ile birlikte genç kullanıcıları etkilemeyi planlayan Trump ayrıca Twitch platformu üzerinden bağış kabul edecek. 

Yaklaşan Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimlerine sıkı hazırlanan Donald Trump, seçimlerde genç neslin desteğini kazanmak için farklı seçim stratejileri deniyor. Genç vatandaşların oyunu alabilmek için onların sıkça vakit geçirdiği Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaya hazırlanan Trump’ın Twitch’i tercih etme nedeni ise bilinmiyor. 

Donald Trump Twitch Yayıncısı Oldu!

Twitter platformunu sıkça kullanan ve attığı tweetler ile pek çok kişinin tepkisini çeken Donald Trump’ın Twitch platformu üzerinde beklediği ilgiye ulaşıp ulaşamadığını ise seçimlerde göreceğiz. 

Twitch Büyümeye Devam Ediyor

Amerikan Başkanı Trump’ın Twitch platformu üzerinde yayın yapacağını açıklaması elbette ki Twitch platformunun popülerliğini arttıracaktır. Bildiğiniz üzere son zamanların en popüler yayıncılarından Ninja, Twitchten ayrılmış ve Microsoft’un Mixer platformuna geçiş yapmıştı. Bu transfer birçok kişi tarafından “Twitch’e bir şeyler mi oluyor?” sorularının yükselmesine sebep olmuştu. Açıklanan verilere göre; Ninja’nın Twitch platformundan gitmesi, Twitch platformuna bir zarar vermedi. Bakalım Twitch önümüzdeki dönemde, bünyesine yeni ünlü yayıncıları katmayı başarabilecek mi? 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen